Кабель для акустики. Його характеристики і який він повинен бути? —

акустичний кабель
В даному матеріалі поговоримо про кабелях і їх значенні при передачі якісного звуку. Але перш хочу зауважити, що «погортавши» акустичні форуми можна виділити одне велике зауваження. Для новачків в цій сфері знайти корисну інформацію — просто неможливо. І якщо людина вирішила зробити у себе вдома хороший звук, то реального ради Вам дати ніхто не зможе. Швидше за все, Вам будуть розповідати, що Вам потрібно вчити фізику, Вам слід вивчити теорію, Вам слід викинути «купу грошей» на додаткове обладнання, але при цьому ні слова по суті. І я не звинувачую фахівців в цій області, тому як проблема полягає не в них, а в тому, що вони вже простими словами пояснити не можуть тому як у кожного зародилася певна думка і вона для них є правильною.

На які характеристики акустичного кабелю варто звертати увагу?

Перше, що потрібно розуміти акустичний сигнал поширюється по поверхні дроту. І збільшуючи перетин дроту ви не поліпшите звук, це не силовий кабель, який можна купити у нас і який дійсно буде витримувати високі навантаження за рахунок збільшення діаметра. В акустичному кабелі важлива площа поверхні саме з цієї причини велика кількість кабелів будь це межблочнікі або акустичні виробляються багатожильними.

Далі всі компанії, які намагаються «впарити» нам дорогі кабелі пропонують технології. І як правило технології, які вони самі вигадали та впровадили в голови аудиофилов. Перша технологія це бескислородная мідь (OFC) — для людини, яка не відноситься до цієї касти слово — бескислородная до слова мідь — взагалі ніяк не клеїться. Тому можна твердо сказати, дана технологія більше скидається на розкручування бренду під егідою дивних букв, але ніяк не до якості звуку.

Наступна технологія яка є популярною на даний момент це монокристалічна мідь (OСC). Дана технологія має на увазі, що кабель буде витягнутий з міді в рідкому стані тим самим домагаючись, щоб не розривати ланцюжок кристала міді. Деякі виробники доводять, що дана ланцюжок може досягати 125 метрів. Але перевірити в домашніх умовах — це просто неможливо. Тому доводиться слухати і в’язати макарони на вуха.

А тепер, по суті.

Будь багатожильний кабель скручений в правильну скрутку з рівним перетином дротів по всій довжині з хорошим окремим екраном і якісною ізоляцією буде не гірше, а в більшості випадків краще ніж дорогі кабелю продаються в магазинах акустики.
На цьому, мабуть, і все, але якщо хочете, продовження про правильну скрутці та інших нюансах, які впливають на характеристики кабелю і про які не говорять виробники пишіть в коментарях і після будемо влазити в нетрі історії виробництва кабелів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector