«Яндекс» покращив якість радянських фільмів про війну. Де їх можна побачити?

До Дня Перемоги «Яндекс» обробив кілька радянських фільмів про Велику Вітчизняну війну з використанням нейромережевої технології SuperResolution. В результаті було збільшено дозвіл зображення, прибрані деякі дефекти оцифровки, а картинка стала більш чіткою і глибокою.

Різниця між версіями до і після обробки особливо помітна, якщо вдивлятися в деталі: вивчати міміку героїв на великих планах, розглядати фактуру одягу або малюнок тканини. Нейросети вдалося прибрати переосвітлення на обличчях і зробити більш помітними предмети, розміщені в тіні.

Обробці піддалися фільми «Веселка» Марка Донського (1943), «Летять журавлі» Михайла Калатозова (1957), «Дорога моя людина» Йосипа Хейфіца (1958), «Доля людини» Сергія Бондарчука (1959), «Іванове дитинство» Андрія Тарковського ( 1962), «Батько солдата» Резо Чхеїдзе (1964) і «Танго нашого дитинства» Альберта Мкртчяна (1985). Всі фільми доступні безкоштовно і без реклами в дозволі FullHD. Подивитися їх можна в сервісі «Яндекс.Відео» або на «Кинопоиск», вони також будуть транслюватися на Яндекс.ТВ в розділі «Класика».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector