«Яндекс.Музика» за 99 рублів: велика економія на якусь дрібницю

Яндекс.Музика

«Яндекс» запропонував новий тариф в «Яндекс.Музиці» — за 99 рублів на місяць користувач отримує повний доступ до каталогу сервісу і може зберігати в локальну пам’ять пристрою не більше 99 треків. На цей тариф можна перейти тільки до кінця весни, але він буде діяти до тих пір, поки користувач платить за нього. Якщо відмовитися від підписки, повернути його буде не можна.

Якщо оформити підписку відразу на рік, вона обійдеться ще дешевше — 990 рублів за весь період, тобто по 82,5 рубля за місяць.

Стандартний тариф в «Яндекс.Музиці» обходиться користувачам в 169 рублів на місяць і не передбачає обмежень на кількість треків, збережених для прослуховування без використання інтернету. Якщо оформляти підписку не на сайті «Яндекса», а в мобільному додатку, вийде дорожче: 199 рублів на Android і 229 рублів на iOS. Сервіс також пропонує сімейну підписку — за 269 рублів на місяць за п’ятьох користувачів.

Головні конкуренти «Яндекс.Музика» в Росії — Apple Music (169 р. / Міс), Google Play Music (159 р. / Міс), «Музика ВКонтакте» і Boom (149 р. / Міс), Deezer (169 р. / міс) і Zvooq (149 р. / міс).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector