Який текст найзручніше читати? Додаємо матеріали на сайт —


Залучення відвідувачів на сайт це досить серйозна проблема, якої на даний момент не тільки займаються багато власників, залучаючи для цього фахівців в даній сфері, але ще і прагнуть використовувати при цьому всі доступні методи, як вимагають істотних вкладень, так і незначні нюанси на перший погляд , які проте істотно впливають як на кількість відвідувачів взагалі, так і на число постійних користувачів зокрема.

Основа цікавих і популярних матеріалів

Безумовно, на першому місці знаходиться якість контенту і його смислова унікальність. Якщо раннє все вебмастера боролися за технічну унікальність, то зараз для отримання нового користувача на свій ресурс необхідна і смислова унікальність. І це не означає, що необхідно заново писати «Війну і мир», досить узагальнити наявну інформацію на декількох джерелах, або ж навпаки більш детально розібрати якийсь окремий теза висловлений відомим у своїй сфері фахівцем. І якщо знайти правильний підхід, то знайдеться користувач, якому це буде цікаво.

Наступним моментом для розширення аудиторії є переклад ваших вже наявних матеріалів описаних вище на іншу мову. Тим більше, що зараз можна замовити переклад сайту в Tubula і ви отримаєте якісні тексти з подальшим вичитування носієм мови.  

структура тексту

Велике значення відіграє розмір шрифту, а так само його колір і колір фону на якому він розташований. По суті розмір шрифту, так само як і вибір конкретного шрифту для відображення інформації на сайті так само важливий. На перший погляд не має великого значення, але виявляється, що використання одного варіанта зручно, а для іншого потрібно докладати значних зусиль.

Ймовірно всім доводилося стикатися з ситуацією, коли зайшовши на сайт в пошуках інформації, Ви виявляли приємну з сторінку з потрібним на перший погляд текстом, але при це або текст занадто дрібних, що потрібно розбирати літери мало не у самого екрану, або текст розміщений червоним шрифтом на чорному тлі, а в результаті читати настільки не зручно, що просто нічого не видно.

У більшості випадків користувачі, потрапивши на такий сайт, відмовляються від його використання в подальшому. Адже з екрану монітора і так читати мало задоволення, а прі не зрозумілому людині тексті це взагалі перетворюється на справжні тортури. Ось і виходить, що не дивлячись на всі хитрощі дизайнерів текст неможливо сприймати нормально. Безсумнівно, найвигіднішим з цієї точки зору є використання стандартних і звичних для очей шрифтів. Не зайвим буде використовувати і темний текст по світлому фону.

І якщо ви вирішили залишити оголошення або замітку, то варто врахувати ці не хитра правила. Також варто враховувати, наприклад розміри побутової техніки, яка встановлюється на кухні. Адже якщо вони не підходять, то і перебувати в цьому приміщенні буде незручно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector