Виробник LG. Країна, продукція, порівняння … —

LG логотип
Багато хто хоче купити собі телевізор, смартфон або якусь іншу побутову або електротехніку задається питанням, а в якій країні випускається даний девайс. В принципі це нормально якщо ви ніколи не чули такого бренду (наприклад Nomi) або назва даного бренду трохи страшне (наприклад Elenberg). Але якщо мова йде про LG, nj питання країни — трохи некоректний.

Країна виробник LG

Так, офіційне місце розташування компанії LG — це південна Корея. І найбільший завод з виробництва електротехніки знаходитися недалеко від Сеула (столиця Південної Кореї). Але компанія LG — просто величезна і представництв по всьому світу, де відбувається збірка тих чи інших пристроїв — близько 95 і це на момент 2014 року.
А продукція на наші ринки надходить, як правило, з Росії, Польщі, Туреччини. Єдиний момент який варто відзначити, що не варто купувати продукцію LG китайської зборки, тому як швидше за все від LG там буде тільки наклейка і та вироблена в Китаї. І все по цій же причині яка не змінюється вже протягом декількох років. Іншими словами якщо Вам потрібен недорогий смартфон або телевізор, і ви готові купити Китай, то краще вибрати китайкою Бренд, але не купуйте підробку на LG.

Порівняння з іншими брендами.

Порівнювати LG c тим же Samsung просто невдячна справа, тому як це зробити не можливо. Для якісного порівняння, потрібно брати окремо взяту модель телефону, телевізора і так далі і спираючись на параметри, гарантію, якість збірки і відгуки покупців проводити порівняння. Але порівняти просто бренди -не.

Але можна з’ясувати позитивні сторони компанії LG. Це однозначно краще будь-якого китайського бренду, це однозначно краще будь-якого вітчизняного бренду, будь це холодильник або телевізор — не важливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector