Які смартфони агресивніше інших вбивають фонові програми. І як з цим боротися

Android P

У виробників не такий великий вибір ефективних способів продовження часу автономної роботи пристроїв, а самий сумнівний з них — вбивство додатків, що працюють у фоновому режимі. У всіх виробників різний підхід до цього питання, і деякі налаштовують смартфони таким чином, щоб вони агресивно блокували фонові процеси.

На сайті dontkillmyapp.com наводиться антирейтинг виробників, які обмежують на своїх смартфонів роботу сторонніх додатків у фоновому режимі, а також розповідається про те, як відключити ці обмеження на різних моделях пристроїв. Наприклад, в стокової версії Android користувач може через налаштування програми самостійно вибрати, обмежувати його роботу у фоновому режимі чи ні.

Don't kill my app

Найагресивніший підхід у HMD Global: смартфони Nokia блокують фонові процеси (в тому числі будильники і фітнес-трекери) через 20 хвилин після вимкнення екрану. Це робиться за допомогою таск-кілера Battery Protection від компанії Evenwell. Його можна форсовано відключити через список встановлених додатків, але він включиться знову після перезавантаження смартфона. Повне видалення можливо тільки через комп’ютер за допомогою adb-команди. На смартфонах інших виробників в більшості випадків досить зайти в налаштування і відключити оптимізацію енергоспоживання.

Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector