Які програми на Андроїд поставити? ❶⓪ кращих

Іграшка андроїд фото
Google Play пропонує купу різних додатків для Android, але чи всі вони так потрібні? Багато з додатків виявляються зовсім непридатними і незрозумілими для звичайних користувачів. Але є такі додатки, які дійсно необхідні для повсякденного життя. В кінцевому підсумку при видаленні основних додатків, які необхідні для роботи смартфона, Ви можете, не тільки зменшити продуктивність конкретного девайса, але і втратити особисті дані. Тому існує певний перелік програм, який необхідний кожному гаджету. Це можна порівняти з нашим життям, де існує величезна кількість цікавих товарів на shopnis.ru, але визначити, який тип товару необхідний особисто Вам можна тільки після ознайомлення з кожним з них.

Список важливих додатків для Android

1. Dr. Web.

Річ першої необхідності — це антивірус. Dr. Web-дуже популярний, а головне зручний антивірус. Всі ми не можемо жити без виходу в інтернет, а він просто напханий всілякими вірусами, тому дане додаток обов’язково повинне бути встановлене на ваш телефон.

2. ES Explorer.

Це дуже зручний для застосування менеджер файлів. Звичайно, додатків, зі схожими функціями багато, але саме це просто у використанні має різноманітний функціонал: воно має доступ до ваших хмарним сховищ і системному розділу.

3. Google Chrome.

Ця програма не вимагає подання, адже «Хром» відомий всім. Якщо ви користуєтеся Інтернетом часто, то без цього додатка вам не обійтися. Цей браузер дуже зручний і неймовірно швидкий. Саме Google Chrome займає перше місце за популярністю серед браузерів.

4. Вконтакте.

Вконтакте — всім відома соціальна мережа. Нею користується кожен російськомовний на всій території нашої землі. Величезна кількість зареєстрованих користувачів, зручний інтерфейс і можливість швидкого спілкування зробили цей Інтернет-ресурс популярним у всьому світі. Ця програма є доступ до повідомлень, новинній стрічці, налаштувань і до багато чого іншого, тому, якщо ви — користувач соціальної мережі Вконтакте, вам не обійтися без цього додатка.

5. YouTube.

Найпопулярніший відео хостинг. Без нього вам точно не обійтися. Не знаєте як приготувати курку? Не виходить зробити ту чи іншу вправу? Але не зрозуміли вони нову тему на навчанні? Вам допоможе YouTube.

6. Cool Reader.

Якщо ви — книголюб, то вам безсумнівно потрібно це додаток. Дана читалка має безліч функцій: починаючи зміною шрифту і закінчуючи читанням вголос. Ви можете змінювати все: колір, оформлення, шрифт, яскравість. Так що не шукайте інші читалки, коли існує Cool Reader.

7. Skype.

Якщо вам потрібно постійне спілкування по відеозв’язку, то це додаток повинен бути встановлено в вашому телефоні. Туди включені найнеобхідніші функції, і додаток дуже простий і зручний. І також дозволяє дзвонити на мобільні номери будь-якої країни, і коштує дешевше ніж користуватися мобільним зв’язком.

8. Duolingo.

Програма для швидкого і постійного вивчення англійської мови. Вона дуже зручна і найголовніше її перевага в тому, що вона робить вивчення англійської регулярним.

9. Adobe Flash Player.

Додаток дозволить вам переглядати будь-яку анімацію. Воно підтримує майже всі формати відео. Додаток постійно вдосконалюється розробниками і доповнюється новими функціями.

10. Mx Video Player.

Дуже якісний програвач зі зручним інтерфейсом. Розробники радують вас гарним анімаційним оформленням. Додаток може програвати музичні файли майже будь-якого типу.

Якщо на вашому смартфоні будуть встановлені перераховані вище додатки, то вони хоч на трохи, але полегшать ваше життя. Тому не витрачайте час на пошук потрібних програм, все вже зроблено за вас.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector