Які є альтернативи iTunes

Використання комп’ютерів від Apple без програми iTunes практично неможливо. Однак на пристроях з операційною системою Windows вона не може похвалитися стабільною роботою і зрозумілим інтерфейсом. Проте розроблено велику кількість аналогів Айтюнс для айфонів, Віндовс і Mac, про яких і піде мова в даній статті.

ВАЖЛИВО. Як правило, для роботи з аналогами необхідна наявність на вашому ПК нової версії iTunes. Запускатися вона не буде, а будуть використовуватися її кошти.
Які є альтернативи iTunes

Існуючі аналоги iTunes.

iTools

iTools — це найкраща альтернатива iTunes для Windows 7, 10 та ін. Програма має більшу кількість інструментів, ніж сам Айтюнс. Ви можете робити знімки та відеоролики вашого екрану, редагувати фотографії, створювати рінгтони. Також там ви знайдете файловий менеджер, що дозволяє зробити вашу роботу ще більш комфортною.

iTools

Ecoute

Ecoute — це хороша альтернатива iTunes для Mac, на думку користувачів. Інтерфейс програми дуже простий, в ньому немає нічого зайвого і відволікаючого. Ecoute може підключатися до ваших соціальних мереж та бібліотеці Apple, сортуючи інформацію за різними параметрами. Також розроблена версія для ОС Windows, тому ця програма є універсальною заміною Айтюнс.

Ecoute

iFunBox

Ця програма є потужною заміною популярному медіакомбайн. У ній ви можете копіювати різного типу файли простим перетягуванням. Є російськомовна версія, однак переклад не завжди правильний і іноді проскакують інші мови.

iFunBox

Tomahawk

Ця утиліта працює на всіх операційних мережах: Windows, Mac. У тому числі це хороша заміна Айтюнс для Айфона. Додаток абсолютно безкоштовне. Воно дозволить зібрати всю музику в одне ціле з усіх джерел. Підключившись до акаунтів Google або Twitter, ви зможете подивитися музичні добірки ваших друзів. Ще в Tomahawk ви зможете прочитати різні новини зі світу музики.

Tomahawk

SynciOS

SynciOS — це абсолютно безкоштовна утиліта, що дозволяє керувати вашим пристроєм iOS. Хоч весь інтерфейс програми англійською мовою, це не заважає користувачам активно в ній працювати. В даному додатку можна здійснювати імпорт та експорт фото, відео, музики і т. Д. На жаль, тут не можна управляти альбомами і видаляти зайве. Зате SynciOS не вимагає наявності на ПК самого iTunes. Найкраще програма працює з музикою. За його користувачів, це гідна альтернатива Айтюнс для управління iPhone.

SynciOS

doubleTwist

DoubleTwist — дуже простий і зручний у використанні додаток. Працює на PC, Mac і Андроїд. Це повноцінний мультимедійний програвач, в якому можна не тільки слухати музику, але і дивитися картинки і відео. За допомогою doubleTwist можна синхронізуватися з бібліотеками файлів інших пристроїв.

doubleTwist

Прочитавши статтю, ви ознайомилися з різними безкоштовними аналогами iTunes.

Сподіваємося, що ви визначилися з їх вибором, і у вас не залишилося ніяких питань. Якщо ж вони у вас є, то пишіть їх в коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні, якщо ви поставите лайк і поділіться цією статтею зі своїми друзями.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector