Як зробити свайп в Інстаграм Сторі

З свого запуску в 2010 році Інстаграм з простого додатка для обміну фото перетворився в мультифункціональний цифровий конгломерат. Містить професійні фото, відео, історії (Інстаграм-версія «Snapchat»), плітки про знаменитостей, свіжі новини, кампанії по просуванню брендів і інші можливості. Функціонал Instagram постійно поповнюється різними новаціями, однією з яких стала поява свайпов (swipe up function) в функціоналі призначених для користувача Сторіс. Нижче ми розберемо можливість робити свайп в мережі Інстаграм Сторі, і що нам для цього знадобиться.

Що таке свайпи в Інстаграм Сторі?

Свайп (swipe up) в Інстаграм Stories — це спеціальна функція в Інстаграм Сторіс, яка переводить переглядає вашу історію користувача на потрібний вам інтернет-ресурс.

Діє вона в такий спосіб. При перегляді вашої сторі користувач бачить внизу фразу «See More» і стрілку вгору.

напис

Напис «See More» внизу екрану

При виконати свайпа по екрану знизу вгору (swipe up) користувач автоматично переходить на потрібний вам інтернет-ресурс, посилання на який ви раніше розмістили в функціоналі даної Сторіс.

За допомогою свайпов ви можете перенаправляти користувачів на потрібні вам ресурси

За допомогою свайпов ви можете перенаправляти користувачів на потрібні вам ресурси

На даний момент створення свайпа в сторі Інстаграма є далеко не всім. Нині їх функціоналом можуть користуватися тільки перевірені (verified) акаунти громадських діячів, знаменитостей і глобальних брендів, а також бізнес-акаунти з наявністю як мінімум 10 тисяч передплатників.

Втім, є і хороші новини. Розробники Інстаграма обіцяють знизити вимоги до акаунтів для активації функції «swipe up». Ця функція вже доступна для власників акаунтів IGTV, на яких розміщено як мінімум одне відео (ви зможете за допомогою свайпов вставляти прямі посилання на IGTV-відео в ваші Сторіс).

Функція свайпов в сторі доступна користувачам, які мають IGTV-аккаунт з розміщеним на них відео

Функція свайпов в сторі доступна користувачам, які мають IGTV-аккаунт з розміщеним на них відео

Читайте також: Як задати питання в Інстаграм в Сторіс.

Керівництво дозволяє зробити гарний свайп в Stories Інстаграм

Створення свайпа в Інстаграм сторі виконується дуже просто, і складається з декількох основних кроків:

 1. Запустіть ваш Інстаграм, перейдіть в сторі;
 2. Виберіть фото для вашої Сторіс (зніміть, виберіть з галереї etc);
 3. У самому вгорі буде значок у формі ланцюжка, тапніте на нього;

  Виберіть значок у вигляді ланцюжка

  Виберіть значок у вигляді ланцюжка

 4. Відкриється форма для введення вашого посилання. Рекомендується використовувати скорочені версії посилань, одержувані за допомогою ресурсів рівня bitly.com. Використання скорочених посилань дозволяє проводити трекінг вашої статистики.
 5. Після введення посилання натисніть на зелену галочку (на ОС «Андроїд») або на «Готово» (Done) на iOS.

  Введіть посилання на необхідний ресурс

  Введіть посилання на необхідний ресурс

 6. Ви повернетеся на екран сторі, при цьому згаданий раніше значок у вигляді ланцюжка буде відображатися на тлі білого гуртка;
 7. Рекомендується додати в ваш сторі якусь фразу, що закликає користувача виконати свайп в Сторіс і перейти по тексту вашого посилання. Інакше фразу «See more» і відповідну стрілку помітять далеко не всі.
 8. Додайте вашу stories.

Тепер переглядає вашу історію один в Інстаграме побачить значок і фразу, яка пропонує виконати свайп ап, після чого він буде автоматично перейде по тексту розміщеної вами посилання. Дуже зручно.

Рекомендую: Вчимося відповідати на питання в Інстаграме.

Переваги свайпов в Сторіс

Бізнес-акаунти досить швидко оцінили переваги свайпов, що складаються в наступному:

 • Залучення свайпов в Сторіс Інстаграм дозволить підвищити конверсію ресурсу, на який веде посилання;
 • При використанні роликів IGTV свайп відразу ж запускає необхідне відео;
 • Зручність при навчанні користувачів (в разі освітнього каналу використання свайп-посилань дозволить відразу відправити читачів на будь-якої освітній матеріал);
 • Демонстрація ексклюзивного контенту. Спочатку подражнити читачів своєї Сторіс, а потім запропонуйте виконати свайп-ап для перегляду потрібного матеріалу, реклами товарів чи послуг.

Ці та інші плюси свайпов в Інстаграм роблять їх використання досить ефективним і зручним.

висновок

Вище ми розібрали функцію в Інстаграм по створенню свайпов в сторі, і яка послідовність кроків для їх створення. Незважаючи на те, що свайпи в Сторіс нині доступні лише обмеженому числу користувачів, розробники обіцяють майбутнє зниження вимог до призначеного для користувача аккаунту, дякую чого свайп-апи стануть доступні багатьом пересічним користувачам соціальної мережі Інстаграм.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector