Як зробити низькорівневе форматування флешки в Windows

accidental-format.png
Флешки — досить «тендітні» носії інформації, і буває так, що вони дають збої — з’являються повідомлення про те, що диск захищений від запису, постійні повідомлення про те, що накопичувач потрібно відформатувати для роботи з ним, ну і апофеоз — не працює форматування засобами Windows.

У такому випадку може допомогти низькорівневе форматування — воно записує в усі осередки пам’яті нулі, на відміну від форматування засобами системи, яке працює тільки з файлової системою і не може виправити помилки, що лежать «глибше».

Для цього нам знадобиться програма HDD Low Level Format Tool (для флешок вистачить і безкоштовної версії — там обмеження в 180 ГБ і 50 МБ / с). Запустіть програму, виберіть безкоштовну версію, після чого зі списку дисків виберіть свою флешку, перейдіть на вкладку LOW-LEVEL FORMAT і почніть форматування:

Снімок.PNG

Після завершення флешка буде визначатися системою як накопичувач ємністю 0 байт — її потрібно відформатувати в потрібну вам файлову систему:
Снімок.PNG
Все, після цього флешкою ​​можна користуватися як раніше. Однак, якщо низькорівневе форматування не допомогло і знову з’являються помилки і попередження — значить, проблема апаратна, і флешку залишається тільки здати по гарантії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector