Як зробити автоматичну чисту установку Windows 10

93_4000x_1458178732.jpg

У Windows 10 Creators Update з’явилася функція автоматичної чистої установки Windows. Її відмінність від скидання Windows 10 полягає в тому, що при скиданні встановиться система з заводський образ виробника ПК або ноутбука, з усіма встановленими програмами (у вигляді пробних версій антивірусів, різних програм для управління енергозбереженням, функціональними клавішами, і іншим «мотлохом»). А при чистій установці буде встановлена ​​Windows останньої збірки, але без будь-якого стороннього ПО, при цьому всі файли, драйвера і дані користувачів будуть збережені. Тобто цей варіант хороший для тих, хто хоче отримати чисту систему, але не втратити своїх даних.

Для того, щоб зробити чисту установку, потрібно відкрити програму Windows Defender, натиснути на значок сердечка> Додаткові відомості> Початок роботи:

Снімок.PNG

Після цього потрібно кілька разів натиснути далі, буде виведений список програм, які видаляються, і потрібно буде погодитися з їх видаленням:

Безимянний.png

Після цього потрібно почекати до 20-30 хвилин, поки відбувається чиста установки. Після неї на робочому столі буде створено html-файл зі списком всіх віддалених програм, а на диску буде створена папка з минулого версій Windows, на яку можна буде відкотитися, якщо вас щось не влаштувало. Якщо ж все добре — її можна видалити за допомогою цієї інструкції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector