Як знизити вібрацію зворотного зв’язку Pixel 2, щоб сповіщення були спокійнішими

Гаптичний зворотний зв’язок і вібрації наших смартфонів пройшли довгий шлях в останні роки. Тепер ці функції є набагато більш рентабельними, ніж раніше, але більшість користувачів все ще не можуть налаштувати інтенсивність повідомлень і телефонних дзвінків. Більшість пристроїв вищого класу створюють менше шуму на поверхні, ніж раніше, але коригування цих значень може бути корисним і сьогодні.

Все залежить від якості використовуваної системи вібрації, але кожен пристрій може відрізнятися за тактильним зворотним зв’язком. Наприклад, іноді ми можемо захотіти отримати сповіщення простим, легким гуденням з нашого телефону, а не такою, яка може похитнути всю таблицю. Вкорінення може дати нам можливість змінити це значення за допомогою спеціального ядра в будь-який момент часу.

Зниження інтенсивності вібрацій дозволяє отримати більш індивідуальний користувальницький досвід і є дуже корисним, якщо ви отримуєте багато повідомлень щодня. Крім того, система вібрації не повинна працювати однаково при меншому значенні, тому потенційно може заощадити деякі батареї наприкінці дня. Наступне керівництво пояснює, як ми можемо зробити це на Pixel 2 у декількох простих кроках на всьому рівні системи.

потреби

  • Піксель 2 або 2 XL
  • Розблоковано завантажувач
  • Доступ до кореня
  • Нестандартне відновлення через TWRP
  • Програма EX Kernel Manager (4.49 USD)

Крок 1: Завантажте ядро ​​ElementalX

Щоб отримати налаштування, необхідні для регулювання вібраційного зворотного зв’язку пристрою, потрібне ядро ​​з вбудованою опцією. Ядро ElementalX є одним з найдовших і найпопулярніших ядер, які тепер можна отримати на пристроях Pixel. Перевірте головну сторінку завантаження Pixel 2 і виберіть Android Pie (9) або Android Oreo (8.1.0).

Якщо ви не знаєте, яку версію операційної системи використовує ваш пристрій, виберіть «Система», «Про телефон» і з цього моменту перевірте розділ «Версія Android». Ви зможете визначити версію операційної системи, яку ви використовуєте, щоб завантажити правильний файл ядра. Ви завжди повинні переконатися, що ви завантажуєте та запам’ятовуєте правильну версію ядра; інакше ви можете мати м’які бутлооп на руках.

Якщо файл завантажено на комп’ютер, перемістіть його до папки «Завантажити» у внутрішній пам’яті телефону. В іншому випадку файл має бути у стандартному місці завантаження, встановленому веб-браузером на вашому телефоні. Після завантаження правильного файлу ядра з внутрішньої пам’яті телефону можна перезавантажити комп’ютер у середовищі відновлення TWRP.

Починаючи з головного меню TWRP, виберіть «Встановити», а потім перейдіть до папки «Завантажити». Знайдіть і виберіть файл, який ви щойно завантажили для ядра, а потім «Перемістити, щоб підтвердити Flash». Інсталятор на екрані проведе вас через кілька необхідних кроків для встановлення ядра на вашому пристрої.

Крок 3. Встановіть диспетчер ядра EX

Ви повинні успішно отримати ядро, встановлене на пристрої, і ви готові йти вперед. У цьому посібнику ми розглянемо адаптацію вібрацій від сповіщень і телефонних дзвінків по всій системі. Для цього потрібно встановити офіційну програму EX Kernel Manager через flar2 з магазину Google Play. Ця програма надає доступ до всіх спеціальних патчей і налаштувань ядра, які можна змінити за бажанням.

  • Посилання для відтворення магазину: EX Kernel Manager ($ 4.49)

Крок 4: Надання дозволів

Перш ніж почати користуватися програмою, ви повинні надати йому права root для доступу до вашої системи. Вперше відкрийте диспетчер ядра EX, і ви повинні отримати повідомлення суперпользователя Magisk. Натисніть «GRANT» у спливаючому вікні, щоб дати відповідні дозволи, які дозволять отримати повний доступ до всіх налаштувань ядра!

Крок 5: Налаштуйте інтенсивність

З основного робочого столу диспетчера ядра EX виберіть ліворуч меню гамбургера, а потім перейдіть до розділу «Різне». Прокрутіть вниз, якщо вам потрібно, і знайдіть параметр «Вібрувати» за допомогою повзунка налаштування. За замовчуванням інтенсивність вібрації встановлюється на 100%, але її можна зменшити до 0%, що повністю вимикає його. Тут ви можете внести будь-які необхідні коригування, але гарним початком є ​​зменшення значення на 25%.

Коли ви знайдете зручне для використання значення, не забудьте натиснути кнопку «Застосувати під час запуску» для налаштування вібрації (піктограма живлення). Щоразу, коли ви отримуєте сповіщення або телефонні дзвінки, які зазвичай вібрують у вашому телефоні, ви відразу ж помітите відразу ж різницю. Тепер ви готові, і ви можете зробити виправлення, коли вам це потрібно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector