Як змусити злодія здати вкрадений смартфон в поліцію

Користувач форуму reddit з ніком thelowflyingowl розповів, як йому вдалося переконати злодія самостійно віднести викрадений смартфон в поліцію.

Невідомий викрав у дівчини iPhone і написав її брату SMS-повідомлення від її особи, але з іншого пристрою з проханням нагадати пароль. thelowflyingowl не розгубився, він майже відразу зрозумів, що спілкується з шахраєм, і став писати загадкові повідомлення.

Злодій: Привіт, це [ім’я сестри]

Брат: О, боже. Що трапилося?

Злодій: Я забула.

Брат: Знову!

Злодій: Так, нагадай мені пароль від iPhone, я його забула.

Брат: Якого фіга взагалі?

Злодій: Ти злишся на мене?

Брат: Ти залишила на нас всю роботу сама знаєш з ким. Нам довелося взяти сама знаєш що і вирити яму втричі глибше, ніж ми планували.

Злодій: Прости, мені потрібен пароль.

Брат: Я не можу його знайти. Пароль існує у боса. Якщо він виявить, що твій iPhone заблокований, я не зможу знову за тебе заступитися. Ти ж знаєш, що він божеволіє, коли вип’є. Він може підіслати когось до тебе.

Злодій: Шість цифр! Я не можу їх запам’ятати. Не говори босові. Папірець я втратила.

Брат: Бос щойно подзвонив, і мені довелося йому розповісти. У тебе проблеми. Не можу вдаватися в подробиці, але зарой чемодан де-небудь. Там стільки, що тобі вистачить на півроку.

Злодій: Ти жартуєш?

Брат: Навіщо мені жартувати про таке? Поспішай, він швидко вирахує тебе. Забирай валізу швидше.

Злодій: Може, мені виїхати до Північної Дакоту?

Брат: Бос зараз саме там. Ти ж знаєш, що трапилося з Вінсом.

Після цього злодій злякався і зізнався, що він не той, за кого себе видає, але thelowflyingowl було не зупинити:

Брат: Я не знаю, як ти вляпався в ці неприємності. Є один дуже серйозний і погана людина, яка відстежує цей смартфон. Раджу тобі здати його в найближчу поліцейську дільницю, я не жартую. Ти в небезпеці.

Злодій: Да ладно?

Брат: Ось і дізнаєшся.

Через день сестра thelowflyingowl отримала по електронній пошті лист від поліції, де говорилося, що хтось приніс до відділку її смартфон. Вона з’їздила і забрала свій пристрій. Злодій навіть не забрав банківські карти, які лежали в чохлі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector