Як змусити Chrome автоматично вимикати звук на всіх вкладках

Браузер Chrome дозволяє вимикати звук на окремих вкладках, але деякі сайти виявляються швидше користувачів. Поки ви шукаєте цю опцію в меню вкладки, сайт вже встигне озвучити вам частину реклами або почати розповідати про новини.

За допомогою розширення AutoMute можна змусити Chrome автоматично блокувати звук на всіх відкритих вкладках. В налаштуваннях розширення можна вибрати принцип його роботи: по білому списку (коли звук блокується всюди, крім обраних сайтів) або по чорному списку (звук блокується тільки на зазначених сайтах). Крім того, можна вручну вказати параметри для будь-якого сайту і дозволити звук на конкретній сторінці або на цілому домені.

Chrome

Очевидно, що ви не стали б блокувати звук на YouTube або «ВКонтакте» — ці та інші сайти, куди заходять спеціально, щоб послухати музику або подивитися відео, можна занести в білий список AutoMute, і тоді розширення дозволить їм відтворювати звуки, а вкладки всіх інших сайтів будуть мовчати. Додати сайт в білий або чорний список можна за допомогою меню налаштувань, яке відкривається після натискання на кнопку розширення праворуч від адресного рядка. Єдина незручність — значок вимкненого звуку перекриває фавікона на закріплених вкладках, поетом страждає візуалізація (ви не бачите, які сайти ви закріпили, і стає складніше перемикатися між ними).

Встановити AutoMute можна через веб-магазин Chrome.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector