Як змінити номер телефону в Viber без втрати аккаунта і історії листування

У Viber з’явилася можливість поміняти прив’язаний до сервісу номер телефону зі збереженням контролю над аккаунтом. Перш в такому випадку доводилося заводити новий аккаунт, через що вся історія листування губилася.

Зміна проводиться на основному пристрої — смартфоні або планшеті з SIM-картою. Для зміни номера досить встановити нову SIM-карту замість старої, додаток автоматично визначить це і запропонує поміняти прив’язаний номер. Для підтвердження дій потрібно вказати новий телефон і ввести код, який прийде по SMS. Додаток збереже всі контакти і листування, а ваші співрозмовники отримають повідомлення про зміну номера та пропозиція змінити контактну інформацію.

Viber також дозволяє змінити разом з номером основний пристрій. Для цього потрібно перенести контакти зі старого смартфона на новий. Перехід можливий тільки в рамках однієї операційної системи, тобто перенести дані з Android на iOS не вийде.

Якщо ви використовуєте Viber на декількох пристроях, вам буде потрібно оновити додаток до зміни номера, інакше аккаунт буде відключений на них.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector