Як змінити мову інтерфейсу в Windows 10 для однієї мови

mui-lip-lp-language-pack-logo-banner.png

Починаючи з Windows 8 Microsoft ввела нову версію Windows, з підтримкою тільки однієї мови. Називається вона Single Language (SL), та встановлюється зазвичай на устойства з невеликим об’ємом накопичувача, щоб не займати місце зайвими мовними пакетами — інших відмінностей від домашньої версії Windows немає.

Добре, якщо ви купили ноутбук в РФ — тоді Windows там буде мати російську мову. Але що робити, якщо ви замовили ноутбук з-за кордону, і на ньому стоїть німецька чи англійська одномовна система? Звичайно, можна її перевстановити на російську — ні гарантія, ні активація від цього не злетить. Але це все ж якась ніяка морока, та й ще драйвера доведеться заново ставити. Тому є рішення простіше — взяти і завантажити мовний пакет самому, і «подпихнуть» його системі в обхід налаштувань.

Завантажити російський мовний пакет можна тут (для Creators Update — для більш ранніх там теж є). Тепер для зручності перейменуйте його в lp.cab і перемістіть в корінь жорсткого диска (можете цього не робити, але тоді в команді нижче пишіть свій шлях і назву пакета). Тепер відкрийте командний рядок і введіть там команду dism / Online / Add-Package /PackagePath:C:\lp.cab — піде установка мовного пакета. Після цього, можливо, доведеться перезавантажити. Далі в командою рядку введіть команду dism / Online / Get-Packages | findstr / c: «LanguagePack» — буде виведений список всіх встановлених мовних пакетів:

Снімок.PNG

Тепер потрібно видалити пакет, який не належить до російської мови. Для цього введіть команду dism / Online / Remove-Package / PackageName: Microsoft-Windows-Client-LanguagePack-Package ~ Назва, де замініть Назва на потрібне — в моєму випадку це 31bf3856ad364e35 ~ amd64 ~ en-US ~ 10.0.15063.0:

Снімок.PNG

Все, тепер перезавантаження комп’ютера і система буде російською мовою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector