Як отримати безкоштовну передплату на «Музику ВКонтакте» і Boom

Boom

«Мегафон» надав абонентам тарифу «Включайся! Слухай »необмежену підписку на музичні сервіси« ВКонтакте »,« Однокласників »і Boom. Її звичайна ціна — 149 рублів на місяць. Трафік цих додатків безлімітний і не витрачається з включеного в тариф пакета.

У вартість тарифу включені всі преміум-можливості сервісів, в тому числі стрімінг музики без реклами, доступ до нових релізів і збереження треків на пристрій для прослуховування без доступу до інтернетк. 12 березня на тарифах «Мегафона» перестав тарифікуватися трафік музичних сервісів «Яндекс.Музика», Zvooq, Apple Music, Radio Record, месенджерів WhatsApp, Viber, Telegram, Facebook Messenger, Snapchat, eMotion, «тамтого» і відеосервісу «Мегафон ТВ».

15 березня «Мегафон» оголосив про майбутнє закриття віртуального мобільного оператора VK Mobile, який був запущений спільно з «ВКонтакте». Цей оператор пропонував пакетний тариф, в ціну якого була включена підписка на «Музику ВКонтакте» і Boom. З кінця березня VK Mobile перестане підключати нових абонентів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector