Як збільшити час автономної роботи планшета або ноутбука на 10%

У нову збірку Windows 10 Insider Preview включена функція Power Throttling, завдяки якій значно знижується навантаження на пам’ять і процесор і зростає час автономної роботи пристроїв з акумуляторами.

Суть Power Throttling в тому, що система визначає, яким процесам потрібно менше ресурсів і обмежує їм виділення оперативної пам’яті і процесорного часу, завдяки чому знижується навантаження на батарею. Обмеження діє тільки на програми, що працюють у фоновому режимі, а програмами, запущеним в активних вікнах, виділяється максимум необхідних ресурсів.

Зараз Power Throttling працює тільки на комп’ютерах з процесорами Intel Core шостого покоління. За словами Microsoft, вона дозволяє збільшити час автономної роботи пристроїв більш ніж на 10%. Швидше за все, Microsoft включить її підтримку в наступний великий оновлення Windows 10, яке вийде восени 2017 року.

Збірка Windows 10 з функцією Power Throttling вже доступна учасникам Windows Insider. Взяти участь в цій програмі може будь-який користувач комп’ютера або планшета на Windows 10. Для цього потрібно активувати відповідну опцію в системних параметрах і дочекатися установки тестової збірки операційної системи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector