Як зберігати трансляції в стрічці історій Instagram

У Instagram з’явилася нова можливість. Тепер по завершенні живої трансляції користувач може натиснути на кнопку «Поділитися», після чого відео залишиться в стрічці історій на 24 години. Через добу воно пропаде (як весь інший контент з історій). Користувачі можуть і не зберігати трансляції, тоді вони зникають відразу після стріму.

Трансляції відзначені в стрічці історій червоним значком відтворення відео. Запис можна перемотувати в обидві сторони: натискання на екран праворуч переносить на 15 секунд вперед, а натискання зліва повертає на 15 секунд назад. Якщо у користувача кілька трансляцій, можна переключатися між ними свайпом. У статистику переглядів потрапляють як ті, хто дивився живу трансляцію, так і ті, хто пізніше включив запис стріму.

Аналогічна можливість є в належному Твіттера сервісі Periscope, але там користувачі також можуть зберігати записи трансляцій навічно.

Instagram похвалився та іншими досягненнями. У червні щоденна аудиторія «історій» склала 250 мільйонів чоловік. У Snapchat, звідки була запозичена ця функція, всього 166 мільйонів користувачів у день.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector