Як завантажити і встановити Телеграм на всі пристрої

Іконки на екрані

Telegram — безкоштовний сервіс для текстової листування, обміну аудіо та відео файлами в режимі реального часу. Додаток доступний для стаціонарних і мобільних операційних систем. Завдяки високому рівню конфіденційності активно використовується серед користувачів. Читайте далі, щоб дізнатися про інсталяції Telegram на різних платформах.

Телеграм можна скачати для всіх платформ

Телеграм встановлюється на планшеті, смартфоні, комп’ютері і ноутбуці. Користувач може використовувати веб-версію програми онлайн. Програма адаптована під операційну систему Windows, Android, Mac, IOS, Linux, Windows Phone і інші. Мультиплатформеність месенджера дозволяє здійснювати вхід в персональний аккаунт з різних пристроїв одночасно. Не існує обмежень за кількістю запущених сесій. Платформи, які використовують програма не перевантажують пам’ять пристрою.

Як завантажити Телеграм для Windows

Можливість інсталювати програму на ПК значно полегшує життя користувачів. На комп’ютері комфортно вести свій канал, текстову переписку і використовувати ботів. Версія Telegram для ПК підходить для таких операційних систем: Windows 10, Windows 8.1 / 8, Windows XP, Windows 7, Windows Vista.

Для повноцінної роботи програми пристрій повинен відповідати таким вимогам до системи:

 • Частота процесора не менше 800 MHz.
 • Оперативна пам’ять пристрою 125 Мб.
 • Наявність вільної пам’яті від 25 Мб.
 • 64 або 32 бітна архітектура.

Телеграм на смартфоні

Завантажити Телеграм можна за посиланням https://telegram.org. Скористайтеся будь-яким браузером, встановленому на ПК. Потім виконайте такі дії:

 1. В меню сайту знайдіть розділ «Apps».
 2. Виберіть відповідну операційну систему.
 3. Клацніть по кнопці «Get Telegram for»
 4. Дочекайтеся завантаження інсталяційний файл.
 5. Потім натисніть два рази на файл.
 6. Процедура інсталяції месенджера стандартна. Після установки пройдіть реєстрацію.

Програма Телеграм для Windows представлена ​​англійською мовою. Мессенджер можна русифікувати самостійно, або завантажити версію російською мовою з інших сайтів.

Для ПК розроблена портативна версія Telegram без установки на пристрої. Завдяки даній версії можна користуватися функціями програми з чужого комп’ютера або ноутбука. При використанні цієї версії гарантується 100% конфіденційність особистих даних користувача. Її можна завантажити на офіційному сайті Телеграм.

Телеграм для Windows

Викачуємо Telegram для Android

Телеграм підтримує пристрої з Андроїд 4.1 +. Перед тим як приступити до завантаження програми переконайтеся, що смартфон або планшет відповідає системним вимогам месенджера. Дана інформація знаходиться в «Налаштуваннях» телефону. Для установки версії Telegram для Андроїд знадобиться 40 Мб вільної пам’яті. Власники Android пристроїв можуть безкоштовно скачати Телеграм з Google Play і сайту telegram. Завантаження програми з офіційного магазину додатків виконується так:

 1. Відкрийте Play Market.
 2. У пошуковику введіть Телеграм.
 3. У списку програм виберіть Telegram messenger LLP.
 4. Натисніть «Встановити».
 5. Підтвердіть дозвіл на доступ до даних пристрою.
 6. Після завантаження з’явиться опція «Відкрити». Натисніть на кнопку, щоб пройти реєстрацію.

Якщо з якихось причин користувач не може скористатися Google Play, то скачати програму можна зі стороннього сайту, завантаживши APK файл. У цьому випадку знадобиться:

 1. Натиснути «Завантажити» APK файл.
 2. Потім знайти інсталяційний файл в останніх завантаженнях телефону. Або через Провідник.
 3. Клікніть два рази курсором, щоб відкрити APK файл.
 4. Далі дотримуйтеся вказівок системи, щоб встановити додаток.

Телеграм на смартфоні

Якщо буде потрібно дозвіл на установку стороннього файлу, то перейдіть в «Налаштування» Андроїд пристрої. Потім виберіть розділ «Безпека». Поставте відмітку біля «Установка з невідомих джерел».

При скачуванні з офіційного сайту виберіть версію програми, яка відповідає ОС вашого пристрою. Перед тим як пройти процедуру реєстрації встановіть російськомовний інтерфейс програми. Запустіть програму. Натисніть синю кнопку внизу екрана.

Для реєстрації виконайте такі дії:

 1. У порожньому полі впишіть номер телефону.
 2. Введіть секретний код, присланий через смс.
 3. Заповніть таблицю реєстрації. Придумайте нік. Завантажте фото для аватарки.

Як встановити Телеграм на Айфон

Безкоштовно інсталювати версію Телеграм для айфонів можуть власники пристроїв з IOS. Вимоги для Apple iPhone, iPad, iPod touch — IOS 6 + і наявність вільної пам’яті мінімум 80 Мб. Офіційне джерело для завантаження месенджера — App Store.

Телеграм на телефоні і ноутбуку

Процедура скачування програми з офіційного магазину додатків передбачає виконання таких дії:

 1. Натисніть на ярлик App Store.
 2. У пошуковику пропишіть назву програми.
 3. У новому вікні з описом програми натисніть «Завантажити».
 4. Відбудеться автоматична установка.
 5. Пройдіть реєстрацію. Запустіть месенджер і натисніть «Start Messenger». Для зручного використання програми виберіть російську мову. Впишіть номер мобільного телефону для отримання смс з кодом. Введіть секретний код у відповідному рядку. Оформіть новий обліковий запис.

Завантажити Телеграм для Лінукс

Власники пристроїв з ОС Linux завантажують програму через термінал або з офіційного сайту Телеграм. Також можуть користуватися веб-версією. Для установки месенджера необхідні такі збірки Лінукс: Ubuntu, Debian або Mint.

Процедура установки програми через термінал:

Відкрийте термінал через пошуковик в меню. Або натисніть розділ «Додатки», потім «Стандартні» і «Термінал» або натисканням клавіш «Ctrl» — «Alt» — «T».

Телеграм для Лінукс

У вікні пропишіть: Sudo add-apt-repository ppa: atareao / telegram — ця команда дозволить додати Телеграм в список репозиторій системи. Вона виконується на правах суперкористувача. Буде потрібно ввести пароль. Потім підтвердити виконання дії. Sudo apt-get-update — обов’язкова команда для оновлення пакетів сховища. Sudo apt-get-install telegram — команда для інсталяції на пристрої. Після кожної введеної команди натисніть «Enter».

Після установки Телеграм перезавантажте комп’ютер.

Для завантаження програми скористайтеся посиланням https://desktop.telegram.org/. Виберіть папку для зберігання. Потім проведіть завантаження інсталяційного файл. Після цього розпакуйте і встановіть. Для використання функцій програми пройдіть реєстрацію. Користувач може скористатися веб-версією. Без завантаження та установки месенджера. Посилання для програми https://web.telegram.org/.

Telegram для Windows Phone

Власники пристроїв з Windows Phone можуть безкоштовно інсталювати месенджер. Для цього буде потрібно 30 Мб дискового простору і ОС Windows Phone від 8.0. Для завантаження необхідно створити свою сторінку в Windows Live для отримання коду ідентифікатора. Його потрібно додати на пристрій. Для цього перейдіть в меню пристрою. Зайдіть в розділ «Налаштування». Натисніть «Пошта і облікові записи». Потім «Додати» і «Windows Live ID». Додаток Телеграм скачують з Microsoft Store або з сайту Телеграм. Процедура завантаження стандартна. Установка відбудеться автоматично.

Скористайтеся поданими керівництвом по установці програми Telegram. Якщо виникнуть питання по темі, напишіть в коментарях до статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector