Як зателефонувати до Ізраїлю з України? Скільки коштує

Ізраїль
Для того щоб зателефонувати в Ізраїль необхідно набирати номер в міжнародному форматі, який в свою чергу складається з 12 цифр (з міжнародним кодом країни).

Телефонний код Ізраїлю — + 972.

Для того щоб здешевити дзвінок попередньо необхідно підключити додаткову послугу, особливо це стосується операторів Київстар і Лайфселл. Виняток становить Водафон, але про все докладно описано нижче.

Київстар

Для того щоб зателефонувати за кордон з Київстар необхідно підключити послугу — Улюблена країна. Хоча і Київстар називає цю послугу як «Любимоперші країни», Але по факту підключити всі країни неможливо і для здійснення дзвінка в певну країну необхідно підключати кожну окремо.

Для того щоб підключити Ізраїль необхідно відправити USSD запит виду — * 222 * 972 #. Підключення одне країни — 5 грн.

Вартість дзвінка становитиме 90 копійок за хвилину розмови. А також доведеться заплатити 2 грн за з’єднання.

Лайфселл або Лайф

Для дзвінків за кордон з лайфа існує послуга під однойменною назвою — Дзвінки за кордон, також є і тарифний план під такою ж назвою. Чим вони відрізняються розписано в статті про дзвінки в Німеччину.

Вартість хвилини розмови з Ізраїлем становить 29 копійок на стаціонарний телефон і 59 копійок на мобільний.

Плата за з’єднання — 2 грн. А також якщо ви використовуєте послугу, а не тарифний план, то лайфселл з вас буде знімати абонентську плату в розмірі 10 грн в місяць.

Водафон

Ізраїль входить в список країн Водафон на які можна зателефонувати за допомогою пакетних хвилин. Тому використовуючи будь-який тарифний план Водафон, Ви можете без активації, будь-яких додаткових послуг просто набирати номер і дзвонити.

У тарифному плані Red s — 30 хвилин
У тарифному плані Red M — 50 хвилин
У тарифному плані Red L — 90 хвилин

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector