Смс з номера 777 як відправити таку смс? ❼❼❼

смс з номера 777
Напевно, кожен стикався коли йому приходить смс на Київстар з номера 777. Якщо ця смска приходить від Вашого знайомого в принципі проблеми ніякої не виникає, і ви просто дзвоните на номер на його номер. Але якщо смс приходить, з якихось підозрілих текстом, то багато хто задається питанням як відправляють дані смс з номера 777.

Як відправити смс з номера 777.

Суть в тому, що цей номер зареєстрував оператор Київстар як вихідний для відправки безкоштовних смс з офіційного сайту Київстар, а саме з цієї сторінки. І Вам залишається зайти на цей сайт ввести номер абонента, якому ви надсилаєте дану смс і звичайно ж текст. Внаслідок чого на номер абонента прийде смс з номера 777 з невеликою рекламки і власне Ваш текст. Дана послуга надається безкоштовно як для відправника, так і для одержувача.

Обмеження і наслідки відправки безкоштовних смс

Так як дана послуга безкоштовна і має певний інтерес для шахраїв, оператор Київстар обмежив кількість відправлених смс на добу з однієї IP адреси. І як правило ви можете відправити не більше 5 повідомлень.

Так само в кримінальному кодексі України відповідно до статті 363-1 за масове поширення смс повідомлень адресатам без попередньої згоди останніх караються штрафом від 8 до 17 тисяч грн. Або позбавленням волі на строк до 3-х років.

Тому якщо Вам приходять повідомлення, і ви не давали згоди на їх отримання ви можете знайти осіб, які їх відправляють і подати на них до суду.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector