Як запустити Galaxy S10 в режимі відновлення і завантаження

Вам не потрібно бути хардкорним, щоб знати, наскільки важливо заряджати ваш S10 в режимі відновлення або завантаження. Фактично, ці меню перед запуском — це те, що кожен повинен знати. Перший може допомогти вам вийти з м’яких блоків, а другий дозволяє використовувати такі інструменти, як Odin та Smart Switch, щоб зберегти файли програмного забезпечення та відремонтувати телефон, коли всі інші рішення виходять з ладу.

Як і раніше S9 і S8, Galaxy S10e, S10 і S10 + не мають фізичної кнопки будинку. Це означає, що ви повинні перейти в режим відновлення або режим завантаження за допомогою комбінації кнопок Bixby, гучності та потужності. Цей процес досить простий і легкий в освоєнні, коли ви знаєте комбінацію кнопок для обох режимів, які ми виділимо нижче.

  • Не пропустіть: все, що вам потрібно знати про Galaxy S10e

Починається в режимі відновлення

Щоб запустити S10 у режимі відновлення, спочатку потрібно вимкнути пристрій. Коли живлення повністю вимкнено, натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та Bixby (кнопка знаходиться трохи нижче регулятора гучності), потім натисніть і утримуйте кнопку живлення.

Після увімкнення S10 негайно відпустіть кнопку живлення, а потім відпустіть кнопки збільшення гучності та Bixby, коли ви побачите синій екран з логотипом Android.

Звідси синій екран майже миттєво поступиться екрану відновлення, коли пристрій не виявляє жодних команд або оновлень. Тепер ви зможете виконувати важливі завдання, від введення оновлень через ADB або SD карту, очищення кешу пристрою або відновлення заводських налаштувань.

Запуск у режимі завантаження

Щоб запустити S10 у режимі завантаження, потрібно також вимкнути телефон для запуску. Потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності за допомогою клавіші Bixby безпосередньо під нею, потім натисніть і утримуйте кнопку живлення.

Телефон негайно почне працювати в режимі завантаження, після чого відпустіть всі три кнопки. Натисніть кнопку збільшення гучності ще раз, щоб підтвердити, що ви хочете почати режим завантаження, і тоді ви зможете зберегти файли вбудованого програмного забезпечення або інше програмне забезпечення, яке використовує комутатор Odin або Smart.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector