Як запускати комп’ютерні ігри з Steam на смартфонах і планшетах

Steam

Компанія Apple пропустила в App Store додаток Steam Link, яке дозволяє стрім гри з комп’ютера на iPhone, iPad і Apple TV. Раніше воно стало доступно смартфонам і планшетів, що працюють на Android.

Завдяки Steam Link ви можете запустити гру на комп’ютері, але грати в неї на мобільному пристрої, зручно розташувавшись на дивані. Обробка графіки проводиться на ПК, а на смартфон, планшет або приставку лише передається зображення, з яким ви можете взаємодіяти з допомогою сенсорного екрану, бездротового геймпада або іншого маніпулятора.

Для запуску ігор необхідно, щоб на вашому комп’ютері була встановлена ​​програма Steam, а в неї додані куплені гри. Комп’ютер і смартфон або планшет повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi, а швидкість локального з’єднання повинна бути як мінімум 35 Мбіт / с. Краще — більше, тоді якість зображення буде вищою, а час відгуку — нижче.

Встановіть додаток Steam Link на мобільний пристрій і запустіть його. Воно виявить комп’ютер, підключений до тієї ж мережі, на якому запущена програма Steam, а також дозволить зробити із двох пристроїв. В Steam Link можна вибрати спосіб управління в іграх: геймпад або віртуальні кнопки на сенсорному екрані. Також буде потрібно установка звукового драйвера, завдяки якому з комп’ютера на мобільний пристрій або приставку буде передаватися звук.

Після установки сполучення між запущеної грою і Steam Link зображення між комп’ютером і мобільним пристроєм буде синхронізуватися. Можна приступати до гри. Якщо комп’ютер не особливо продуктивний, а швидкість мережі низька і нестабільна, грати буде некомфортно. Але навіть з високою швидкістю на зображенні можуть виникати неприємні артефакти — така особливість ігрового стрімінга в режимі реального часу.

Завантажити для Android

Завантажити для iOS

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector