Як записати телефонну розмову на Хонор

Телефони Honor — одні з найпопулярніших на вітчизняному ринку. Поєднуючи невисоку вартість і відмінні функціональні можливості, вони цінуються безліччю користувачів. Важливою перевагою телефонів на ОС «Андроїд» є можливість запису дзвінків, що реалізується за допомогою функціоналу додатка «Дзвінки». Нижче розберемо, яким чином записати вашу телефонну розмову на смартфон Хонор. А також які програми нам в цьому допоможуть.

Чому виникають проблеми в телефонних розмов на Honor

Спочатку операційна система Андроїд не мала вбудованої функції запису вхідних і вихідних дзвінків. Але запит на цю функцію існував, і приблизно з 6 версії Android. У функціонал даної ОС з’явилася можливість запису телефонних дзвінків. Вона проіснувала до 2019 року, коли корпорація Google з причин законодавства ряду країн видалила цю можливість.

андроїд 10
В ОС Андроїд 10 опція запису дзвінків була заблокована

При цьому далеко не всі смартфони, в тому числі Хонор, мали можливість запису дзвінків з 6 по 9 версії ОС Андроїд. У деяких країнах запис дзвінків була заборонена. І виробникам мобільних гаджетів і операційних систем доводилося думати, як обійти ті чи інші обмеження.

Запис дзвінків заборонена
Запис дзвінків на мобільний заборонена

Також ми пам’ятаємо, що телефони Honor крім ОС Андроїд мають оболонку, відому як EMUI (Emotion UI). Це спеціалізований, який базується на функціоналі Android, призначений для користувача інтерфейс, що включає ряд зручних і розширюють можливості телефону функцій. Серед них — один робочий стіл, персоналізація, голосовий помічник, інтелектуальне керівництво для початківців користувачів і інші можливості.

EMUI оболонка
EMUI — зручна функціональна оболонка

Функціонал даних оболонок для Хонор дозволяє додавати до роботи телефону ряд зручних опцій. У їх числі є опція запису вхідних і вихідних дзвінків.

Record call
Record call Honor

Для перевірки, чи є у вашому Honor опція запису звуку перейдіть до списку контактів вашого гаджета. У списку знайдіть потрібний контакт, натисніть на кнопку з трьома крапками, і в меню опцій тапніте на «Запис».

запис
Натисніть на «Запис» для активації запису в вашому Хонор

В цьому випадку при здійсненні дзвінка розмова з цим контактом буде записаний автоматично. В іншому випадку доведеться скористатися функціоналом сторонніх програм, які ми опишемо нижче.

Читайте також: як зробити скріншот на гаджеті Honor.

Спосіб зберегти телефонну розмову на Honor з EMUI 9

Якщо ви маєте телефон Хонор, що працює на основі EMUI 9, тоді є спосіб, що дозволяє вашому смартфону записати будь-який телефонна розмова. Вам буде достатньо завантажити і встановити спеціальний apk-файл. Даний файл зробить доступною кнопку запису розмови телефону при здійсненні дзвінків.

Виконайте наступне:

 1. Скачайте вказаний apk-файл за цим посиланням;
  Скачайте apk-file
  Скачайте вказаний apk-file
 2. Встановіть його на вашому смартфоні;
 3. Перезавантажте ваш смартфон;
 4. На екрані здійснення дзвінків магічним чином з’явиться кнопка для запису дзвінка.

Запис дзвінка через диктофон смартфона Хонор

Досить простим способом записати телефонний дзвінок на Honor є використання диктофона. В цьому випадку вам не доведеться завантажувати додаткові програми, але вмикати або вимикати записи доведеться виконувати вручну.

диктофон Хонор
Використовуйте диктофон вашого Хонор

Для запису дзвінка в Гонор через диктофон виконайте наступне:

 1. Знайдіть на вашому телефоні додаток «Диктофон» і запустіть його;
 2. Тепер зробіть дзвінок зробити виклик, і ваша розмова буде автоматично збережений;
  Запустіть диктофон Honor
  Запустіть диктофон на вашому Honor
 3. Після припинення розмови вимкніть диктофон;
 4. Прослухайте запис, яку можна буде знайти в пам’яті пристрою.
  Прослухайте зроблений запис
  Прослухайте зроблену вами запис

Використання сторонніх додатків

Записати розмову з абонентом на смартфон Хонор можна за допомогою різноманітних сторонніх додатків, які можна знайти на Плей Маркет.

Зокрема, це такі програми як:

Додатки та посилання: Опис:
«Cube Call Recorder ACR»Одне з найпопулярніших додатків російською Плей Маркет. Якщо у вас встановлений Андроїд 9.0 і більш ранні версії, додаток буде працювати без будь-яких проблем. У випадку з Андроїд 10 Гугл заблокував можливість записувати телефонні дзвінки, тому функціонал записи буде доступний в преміум версії додатка.
«Call Recorder S9»Вміє ідентифікувати номера телефону, проводити запис дзвінків за номером телефону або імені контакту на Гонор. Підтримує автоматичне збереження розмов, вміє відправляти дзвінки на електронну пошту, має різні режими запису.
«RMC: Android Call Recorder»Додаток призначений для запису вихідних і вхідних дзвінків. Через низку обмежень в телефонах Андроїд дана програма може записувати тільки з мікрофона. Тому при роботі даної програми для вашого Honor рекомендується задіяти гучномовець під час розмови, щоб отримати чіткий голос на запису. Всі розмови записуються в файл з ім’ям «RecordMyCall» на карті пам’яті.
«Call Recorder — ACR»Безкоштовна програма для запису дзвінків, одна з кращих програм такого плану. Дозволяє вести список за номерами телефонів, виконує пошук по номеру телефону і імені контакту, має функцію автоматичного видалення старих записів, захисту записів паролем і інше. Є підтримка хмарної завантаження (Pro) для електронної пошти, Google Диску, Gmail, OneDrive, WebDAV, Dropbox, FTP і WebHooks.

Call Recorder - ACR додаток
«Call Recorder — ACR» — одне з кращих додатків для запису дзвінків

Це корисно знати: як відкрити слот для SIM-карти в гаджеті Honor.

висновок

Вище ми розглянули, яким способом можна записати вашу телефонну розмову зі співрозмовником на Хонор. А також які методи нададуть нам в цьому посильну допомогу. Якщо вбудованої можливості збереження дзвінків на вашому Honor немає, тоді рекомендуємо звернутися до функціоналу сторонніх додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector