Як замінити кнопку Bixby в Galaxy Note 9

Незважаючи на дуже неприємний вокал для Bixby, Samsung продовжує натискати на голосового помічника клієнтів. Для багатьох кнопка не тільки відходи, але вона ідеально підходить для випадкових натискань. Хоча, схоже, Samsung не збирається відмовлятися від Bixby, завдяки ідеальному додатку ви можете позбутися його самостійно.

Коли програми, що вимикають Bixby, почали з’являтися в Play Store, Samsung намагався їх заблокувати. Лише деякі з них змогли обійти цей блок і продовжити роботу, навіть в останній версії Galaxy Note 9. Якщо ви не один з небагатьох, хто віддає перевагу Bixby від інших голосових помічників, ось як змінити кнопку, щоб зробити програму більш корисною.

Будьте уважні

Як я вже згадував, компанія Samsung вже заблокувала програми для ремаркетингу Bixby, використовуючи оновлення прошивки в минулому. Існує ймовірність, що наступне додаток може перестати працювати в майбутньому. Сказавши це, творець цієї програми має великий досвід у пошуку обхідних шляхів для блокування Samsung, так що навіть якщо оновлення програмного забезпечення блокує їх, ми впевнені, що Jawomo знайде спосіб обійти цю проблему.

Крок 1: Встановіть bxActions

bxActions — безкоштовна програма для завантаження з Google Play Store, яка дозволяє замінити кнопку Bixby на Galaxy Note 9. Використовуйте посилання на вашому мобільному пристрої, щоб завантажити програму.

  • Посилання для відтворення магазину: bxActions — змінити кнопки (безкоштовно)

Крок 2. Увімкніть дозволи

Після встановлення bxActions відкрийте програму та натисніть «Далі», щоб відобразити список дозволів, які необхідно ввімкнути, щоб програма працювала. Все це потрібно для базової функціональності програми для зміни призначення кнопки Bixby.

Якщо вибрати перемикач «Завантажити програму на передньому плані», ви перейдете на сторінку Використання доступу до даних через файл GIF. Виберіть кнопку нижче, щоб закрити GIF, а потім знайдіть bxActions на сторінці Доступ до даних використання. Виберіть її, а потім увімкніть перемикач.

Після увімкнення ви повернетеся на стартову сторінку з запитами дозволу. Виберіть другий перемикач, який потрібно перенести на сторінку доступності. Знову буде представлений GIF, який може бути відхилений за допомогою кнопки під ним. Виберіть «bxActions — Bixbi button» і увімкніть перемикач. Виберіть «OK» у спливаючому вікні, щоб повернутися до сторінки початкових дозволів і виберіть «Готово».

Крок 3: Закрийте кнопку Bixby

На новій сторінці виберіть «Bixbi button» і виберіть «Single press». На сторінці «Вибрати дію» виберіть спосіб зміни відображення кнопки. Ви можете вимкнути його, якщо ви не хочете взагалі використовувати цю кнопку, встановіть кнопку повернення додому або кнопку повернення, запустіть програму, запустіть завдання Tasker, керуйте носієм, запустіть Google Assistant та багато іншого. Знайдіть потрібну дію та виберіть її. Натисніть стрілку назад у верхньому лівому куті екрана, щоб зберегти дію.

Крок 4. Протестуйте кнопку

На будь-якому екрані натисніть кнопку Bixby, щоб перевірити, чи активовано нову дію. Для наших пристроїв, що поставляються нам Verizon, ми перемикаємо кнопку на камеру, що дозволяє нам забирати ці дорогоцінні, унікальні моменти ще швидше одним натисканням кнопки.

Крім однієї преси, bxActions має ще більше функцій для тих, хто готовий платити. За $ 2,99 ви можете отримати доступ до нових функцій, таким як можливість активувати іншу дію, довго натискаючи кнопку Bixby. Крім того, ви можете налаштувати різні дії після тривалого натискання на екран блокування. Деякі інші елементи керування вимагають доступу до комп’ютера.

Вам більше не потрібно турбуватися про випадкове активацію Bixby. Замість цього ви можете насолоджуватися тим, що Samsung надав вам ще одну кнопку з Galaxy Note 9, яка може бути використана для поліпшення робочого процесу на вашому пристрої. Яку команду ви замінили на кнопку Bixby? Дайте нам знати в коментарі нижче. Також обов’язково повідомте нам про будь-які проблеми, які сталися, або якщо оновлення блокує роботу цієї програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector