Як дивитися 2 фільми одночасно на Galaxy Note 9

Android робить велику роботу в багатозадачності. Режим розділення екрана та зображення у зображенні є чудовими, що дозволяє керувати декількома програмами одночасно. Але є деякі обмеження. Наприклад, коли ви відтворюєте відео та відкриваєте друге відео на розділеному екрані, перший зупиняється. На щастя, у Samsung є поправка до нього.

Особливо, якщо взяти до уваги, наскільки потужний Galaxy Note 9 з 6 Гб оперативної пам’яті, це, безумовно, повинен бути багатозадачним королем. Ну, тепер це безперечно. Samsung створив спосіб підвищення продуктивності багатозадачності Galaxy Note 9 таким чином, що неможливо на інших пристроях Android, які не мають корені.

Крок 1: Встановіть Good Lock 2018

У всіх пристроях Samsung є два магазину програм, Google Play Store та програми Samsung Galaxy. Останні включають програми, розроблені явно для пристроїв Samsung Galaxy. Одним із додатків у цьому магазині додатків є Good Lock 2018, до якого ви повинні отримати доступ.

Ви можете завантажити хороший замок, шукаючи його у своєму додатку Galaxy Apps. Якщо вам потрібна додаткова допомога в цьому аспекті, перейдіть до наступного посилання на повний посібник з інсталяції Good Lock 2018.

  • Не пропустіть: Як встановити нову програму Samsung Good Lock для налаштування галактики

Крок 2. Встановіть Multi-Star

Після установки Good Lock 2018 відкрийте програму та виберіть «MultiStar», який є доповненням (або розширенням) для Good Lock. Виберіть «Встановити», щоб завантажити та встановити розширення на Galaxy Note 9.

Крок 3. Увімкніть кілька вікон без призупинення

Тепер поверніться до програми Good Lock і знову натисніть «MultiStar» — на цей раз розширення відкриється. Увімкніть перемикач поруч із пунктом «Використовувати кілька вікон без призупинення».

Це налаштування дозволить двома програмами залишатися активними в режимі розділеного екрана. Як правило, у випадку розділеного екрана для двох програм, що показують відео, гру або музику, Android зупиниться один, і тільки один залишиться активним.

Завдяки цій поправці MultiStar дозволяє обійти цю межу. Обидві програми можуть залишатися активними, дозволяючи відтворювати дві гри одночасно або гру та відео без необхідності зменшення відео до рухомого вікна. Він навіть дозволяє дивитися два фільми. Таким чином, ви і ваш друг можете дивитися різні фільми на одному і тому ж, масовому 6,4-дюймовому дисплеї.

У нашому Galaxy Note 9 (наданому Verizon) ми змогли запустити YouTube як у додатку, так і через браузер.

Проблема в тому, що звук обох фільмів буде відтворюватися з одного джерела, з динаміків або з навушників. Щоб змінити це, нам потрібна допомога в іншому дивовижному додатку Samsung.

Крок 4: Встановіть SoundAssistant

Перейдіть до магазину Play і завантажте програму SoundAssistant, розроблену компанією Samsung. SoundAssistant — це безкоштовне додаток, що покращує декілька різних аспектів продуктивності звуку Galaxy Note 9, включаючи збільшення кількості кроків між тихим і максимальним обсягом мультимедіа.

  • Посилання для відтворення магазину: SoundAssistant (безкоштовно)

Крок 5: Розділіть звук

Відкрийте SoundAssistant і виберіть «Control Audio». Виберіть «Розділити звук програми», а потім виберіть варіант «Додаток» нижче. Виберіть одну з двох програм, де потрібно відтворити відео. Потім виберіть «Аудіопристрій» і виберіть, де ви хочете відтворити звук. Вам потрібно буде використовувати пристрій Bluetooth, оскільки ви не можете розділити звук між динаміками та провідними навушниками. Оскільки Galaxy Note 9 використовує Bluetooth 5, можна підключити більше однієї гарнітури Bluetooth або динаміків.

Тепер потрібно переконатися, що інший пристрій надсилає звук на інший пристрій. Проведіть вниз у рядку стану, щоб відобразити сповіщення про сповіщення. У верхній частині тіні буде два варіанти «Аудіо вихід» і ім’я пристрою Bluetooth. Виберіть «Audio out» і виберіть другий пристрій Bluetooth (будь то навушники або динаміки) або динаміки телефону.

Крок 6: Насолоджуйтесь правильним 2 фільмами

Відкрийте програму, призначену в SoundAssistant, щоб бути першим аудіопристроєм. Встановіть як першу програму в режимі розділення екрана і виберіть другу програму для відтворення відео. Натисніть кнопку відтворення на відео, а потім відтворення на другому відео. Обидва фільми повинні відтворюватися з кожною звуковою доріжкою, що стоїть перед іншим джерелом звуку.

Зазвичай ви, ймовірно, ніколи не потребуватимете цю функцію. Але з цими довгими дисками або аеропланами, коли ваш друг хоче насолодитися фантастичною якістю зображення Galaxy Note 9, з деякими Bluetooth-навушниками і деякими додатками, ви можете насолоджуватися іншим фільмом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector