Як замаскувати «чубок» на Android-смартфоні

Nacho Notch

Після появи iPhone X десятки виробників кинулися випускати смартфони вирізом у верхній частині екрану. Таке дизайнерське рішення до сих пір багатьма користувачами сприймається як вкрай сумнівне і, наприклад, LG збирається додати в свій наступний флагман опцію, що дозволяє замаскувати «чубок». На існуючих моделях заховати її можна вже зараз — для цього потрібно встановити утиліту Nacho Notch. Вона безкоштовна, що не монетизуються рекламою або чимось ще, а її вихідний код опубліковано на GitHub.

Nacho Notch змінює колір панелі повідомлень на чорний, через що «чубчик» стає непомітною. Додаток не вимагає настройки, працює в фоновому режимі і самостійно відновлює працездатність після перезавантаження смартфона і навіть після установки оновлення операційної системи. Nacho Notch Можна використовувати і на смартфонах з звичайними екранами без вирізів. В цьому випадку утиліта стежить за тим, щоб панель повідомлень завжди залишалася чорної і не змінювала колір в залежності від колірної теми програми.

Nacho Notch

Аналогічні програми є і на iOS — вони були розроблені для iPhone X, але зазвичай працюють тільки на домашньому екрані і не можуть ховати «чубок» в запущених додатках. Apple вважає виріз в екрані частиною дизайну iPhone X і забороняє розробникам приховувати його. На Android таких обмежень, само собою, немає.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector