Як захиститися від уразливості в iMessage на iOS 11.2.2

chaiOS

Минулого тижня розробник Абрахам Масрі виявив дивну посилання на ресурс GitHub, після відправки якої з iPhone, iPad або Mac, пристрій одержувача і відправника починає зависати, гальмувати, вимикатися або перезавантажуватися.

Фатального шкоди посилання не завдає, але проблеми тривають до тих пір, поки користувач не видалить повідомлення з нею в iMessage. З чим пов’язана така дивне ставлення пристроїв Apple до звичайного ресурсу, незрозуміло, але подібні складнощі виникають на них не перший рік.

На даний момент є кілька варіантів, як захиститися від цієї уразливості в системі:

1. Обмеження для посилання

Так як шкідлива сторінка розміщена на Github, потрібно обмежити доступ до неї за допомогою функції «Обмеження». Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Основні» → «Обмеження» → і виберіть пункт «Включити обмеження». Знайдіть розділ «Веб-сайти», виберіть «Ліміт контенту для дорослих» і в полі «Не дозволяти ніколи» впишіть github.io.

ios

2. Спробувати видалити діалог з посиланням

Тим, хто вже став жертвою такої атаки, можна спробувати очистити історію розмови з «жартівником». На жаль, цей спосіб працює не завжди: успіх залежить від того, наскільки швидко буде видалено шкідливе повідомлення, і чи вдається зробити це до зависання програми. Якщо iMessage завис, то можна спробувати самостійно перезапустити пристрій, а відразу після його включення зайти в додаток і спробувати видалити діалог. Головне — не заходьте в переписку.

3. Дочекатися поновлення iOS

Вже скоро Apple випустить оновлення операційної системи iOS 11.2.5, бета-тестування якої вже завершується. Воно закриє уразливість в системі — в компанії знають про неї ще з iOS 11.2.5 beta 4.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector