Як заборонити Windows 10 розсилати поновлення інших комп’ютерів в інтернеті

delivery-optimization-windows10-01.png
У Windows 10 з’явилася нова можливість скачування оновлень — ні з серверів Microsoft, а з інших, вже оновили, комп’ютерів. Технологія називається Оптимізація доставки оновлень Windows (Windows Update Delivery Optimization — WUDO) і працює на основі P2P (принцип дії схожий з Torrent). Вся проблема в тому, що відправка оновлень іншим ПК може негативно позначатися як на швидкості інтернету, так і на продуктивності і часу автономної роботи ноутбука. Більш того, якщо ви використовуєте лімітне підключення, то це призведе до збільшеного витраті трафіку. З іншого боку — ця функція може бути зручна тим, у кого вдома багато пристроїв на Windows 10 — досить оновити одне і дозволити йому роздавати оновлення по локальній мережі: тоді інші домашні пристрої оновляться швидко.

Для керування функцією WUDO потрібно зайти в Настройки> Оновлення та безпека> Центр оновлень Windows> Додаткові параметри> Виберіть, як і коли отримувати оновлення:

Снімок.PNG

Тут можна або відключити цю функцію, або включити її для ПК в локальній мережі, або ж, якщо у вас потужний ПК і товстий інтернет-канал — дозволити обмін оновленнями з іншими ПК в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector