Як заборонити небажані переадресації в Google Chrome

chrome.jpg

При серфінгу в інтернеті часто можна наштовхнутися на сайт, при відкритті якого або фоном, або навіть замість нього, відкривається зовсім не той сайт, який ви хотіли побачити. Так як такі переадресації є код JavaScript, то обезопасть себе від них можна відключенням JavaScript в браузері — однак це зробить серфінг в інтернеті некомфортним. Також деякі блокувальники реклами перешкоджають відкриттю таких «лівих» сайтів.

Офіційно перший Google Chrome, в якому буде включений блокувальник редиректів, повинен вийти в січні 2018 року і мати номер 64, проте його можна включити вже зараз, в 62 версії. Для цього потрібно вставити в адресний рядок цей код — chrome: // flags / # enable-framebusting-needs-sameorigin-or-usergesture, після чого натиснути Enter і включити цю функцію:

Снімок.PNG

Після цього потрібно буде перезапустити браузер, і можна перевірити работосопособность цієї функції на цьому сайті (він згадувався в офіційному блозі по движку Chromium, так що його можна вважати безпечним):

Снімок.PNG
Однак слід розуміти, що ця функція все ще тестується, так що якщо ви помітили, що вона заважає вам відкривати деякі сайти — вимкніть її та повідомте про це в підтримку Google.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector