Як взяти участь в бета-тестуванні Fortnite: Battle Royale для iOS-пристроїв

гра

Компанія Epic Games відкрила прийом заявок на закрите тестування онлайн-шутера Fortnite: Battle Royale для власників iOS-пристроїв. Мобільний Battle Royale підтримує крос-платформний мультиплеер між гравцями на PlayStation 4, PC, Mac, iOS і Android, і нічим не відрізняється від десктопних версій.

Як взяти участь в бета-тестуванні

Для участі в бета-тестуванні необхідно залишити заявку в Invite Event на офіційному сайті компанії. Як тільки гра стане вам доступна, ви отримаєте електронного листа-запрошення з посиланням на завантаження Fortnite в App Store. Розробники обіцяють розіслати всі запрошення хвилями протягом декількох тижнів.

Список підтримуваних пристроїв в першій бета-версії гри наступний: iPhone SE, 6s, 6s Plus, iPad Mini 4, Pro, Air 2 і iPad 2017 або новіше. Потрібна висока швидкість з’єднання з інтернетом і встановлена ​​iOS 11.

В офіційній заяві розробники Fortnite повідомили, що додадуть підтримку Android в найближчі місяці. Щоб першим дізнатися про появу гри в Google Play, потрібно також зареєструватися в Invite Event.

Основи геймплея Fortnite: Battle Royale

На велику (і завжди однакову) локацію висаджується з літаючого автобуса 100 гравців. По всій карті випадковим чином розкидано зброю і броня, а також будматеріали, призначені для спорудження невеликих будівель, сходів і захисних окопів.

Через 2 хвилини після висадки всіх користувачів на карту, з’являється коло, що позначає безпечну зону. Через три хвилини ця область починає звужуватися до певного розміру, а потім всередині неї з’являється нова безпечна область, в 2 рази менша за попередню. Ті, хто не встиг потрапити в білий круг, отримують шкоди і вмирають.

Fortnite

Битися можна як одному, так і в команді з двох або чотирьох чоловік. Переможець в грі завжди тільки один — останній вижив гравець. Якщо ви боролися в команді, то перемагають всі її учасники, які вижили до кінця.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector