Як вступити або вийти з групи в стім

В Steam, як і майже у всіх соціальних мережах, є публічні сторінки, в яких можуть складатися гравці. Як долучитись до певної групи, знайти її і відписатися, якщо вона вам не сподобалася?

Як вступити або вийти з групи в стім

вступ

Якщо ви до цих пір не підписані ні на одну сторінку, то для початку потрібно знайти підходящу для вступу.

 1. Відкриваємо Стим.
 2. Наводимо курсор на свій нік, в випадаючому меню вибираємо «Групи».

  Меню Групи в Steam

  Меню «Групи» в Steam

 3. Натискаємо «Пошук».
 4. У що з’явилася рядку шукаємо назву сторінки, яку хотіли б знайти.
 5. Відкриваємо сторінку, потрібну нам, і натискаємо кнопку «Підписатися».

Наприклад, якщо ви фанат «Доти 2», введіть пошуковий запит «Dota». Як показує Steam, в ігровому сервісі існує цілих 81 5999 сторінок так чи інакше стосуються цієї гри. На перших місцях стоять «Dota 2 — ігровий центр» — головне співтовариство Дотері — і «Dota 2 shop» — місце, де можна обмінюватися і купувати речі з популярної онлайн-стратегії. Чим далі гортати список знайдених сторінок, тим менше в них буде учасників, або самі паблік будуть менш підходити по тематиці.

Де ще шукати потрібні спільноти? Багато активні учасники так чи інакше будуть рекламувати різні сторінки у себе на акаунті або додавати їх абревіатури в свій нік. Тому натикатися на них при постійній грі і комунікації з геймерами ви будете дуже часто. Крім того, інші соціальні мережі, наприклад, «ВКонтакте», також містять паблік, де рекламуються їх побратими з Steam.

закриті

Чи не на всі сторінки так просто підписатися. Частина з них є закритими. Через пошук вони також відображаються, але ось підписатися вже не вийде. Як правило, потрапити туди можна тільки на запрошення. Часто це сторінки кланів, але закритими можуть бути і просто співтовариства по іграх або захопленням.

Проте, більшу частину інформації в таких паблік ви теж можете переглядати. Дуже хочете вступити? Зверніться до одного з учасників, список яких теж часто доступний, і попросіть показати вам в це «ком’юніті».

робимо головною

Будь-яку групу в стім, на яку ви підписалися, можна зробити головною. Як це зробити?

 1. Наводимо мишку на свій нік.
 2. Вибираємо розділ «Профіль».

  Розділ Профіль в стім

  Розділ «Профіль» в стім

 3. Тиснемо кнопку «Редагувати».
 4. Гортаємо вниз і знаходимо пункт «Головна група».
 5. Робимо основний будь-яку з тих, в які ви вступили.

Така публічна сторінка буде відображатися у вас вище за інших. А інформація про те, що воно основне, буде відображена на ваш обліковий запис.

Якщо хочете зробити ще більше для улюбленого паблік, можна додати в свій нік його абревіатуру в квадратних дужках. Так роблять гравці, що складаються в кланах або різних крутих спільнотах. Змінити свій нікнейм можна через той же редагування інформації облікового запису.

вихід

Від будь-якої сторінки можна відписатися. Однак будьте обережні: якщо вона закрита, і ви виходите з неї, повернутися назад буде не так-то просто, доведеться знову чекати запрошення.

 1. Відкриваємо лист спільнот, де ми перебуваємо.
 2. Знаходимо там ту, з якої вирішили вийти.
 3. Натискаємо кнопку «Покинути групу».

  Як видалити групу в стім

  Кнопка виходу з групи Steam

Як бачите, в тому, щоб вийти з групи в стім, немає нічого складного.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector