Як встановити Windows 10 Creators Update на пристрої з Intel Clover Trail

Windows-10-Creators-Update.jpg

Кілька днів тому Microsoft оголосила, що пристрої на процесорах Clover Trail (найпоширеніший представник — Atom Z2760) не отримають оновлення до Creators Update (CU) через те, що Intel припинила їх підтримку. Мені це здалося дивним, тому що CU відмінно працює на Core 2 Duo, підтримка яких закінчилася більше 5 років тому, і ці ж Atom відмінно працюють на попередній версії системи, Anniversary Update. Тобто обмеження — чисто програмне, а значить є спосіб його обійти.

І спосіб дійсно знайшовся. Справа в тому, що обмеження на оновлення Clover Trail до CU Microsoft вбудувала тільки в червневих оновлення (15063.483) — якщо ви спробуєте оновитися зараз, то у вас з’явиться табличка, де було написано, що даний ПК більше не підтримується. Але CU вийшов в березні, і тоді ніяких обмежень не було. Тому всього лише потрібно знайти і завантажити березневий образ Windows 10 Creators Update — взяти такий можна, наприклад, тут (потрібна версія 15063.0).

Після скачування залийте образ на флешку, і можете прямо з системи запустити Setup.exe і оновитися, слідуючи інструкціям на екрані (при бажанні можна встановити систему начисто, з UEFI). Все, після цього ви отримаєте пристрій з процесором Clover Trail на Windows 10 CU. Тепер можете поставити всі оновлення з березня місяця через Центр оновлень Windows, і в підсумку ви отримаєте останню на даний момент складання, 15063.483:

atom-z2760-clover-trail-on-board.png

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector