Як встановити WhatsApp на різних пристроях

Сьогодні вкрай корисно знати, як встановити WhatsApp на різних пристроях: смартфони, комп’ютер або iPad. Чому? Поступово різні меседжер замінюють нам традиційний засіб комунікації — телефон, а, вірніше, телефонний зв’язок. Це набагато зручніше і дешевше — платити в більшості випадків доводиться тільки за інтернет, а SMS відправляються швидше. WhatsApp з 2016 року став безкоштовним. Крім того, в додатку є досить багато функцій, які роблять його використання ще зручнішим в порівнянні з телефонними SMS:

Whatsapp для різних пристроїв

Установка WhatsApp на різні пристрої має свої нюанси

 1. Ви можете точно знати, коли абонент отримав або прочитав ваше повідомлення.
 2. Групове спілкування, за допомогою якого легше тримати постійний контакт з кількома людьми, ніж за допомогою соціальних мереж.
 3. Ви можете відправляти чат по електронній пошті.
 4. Можна залишатися в режимі інкогніто, щоб ніхто не міг побачити, чи є ви в мережі і коли ви останній раз заходили.
 5. Можливість відправки Вашого поточного місцезнаходження.
 6. Аудіо- і відеодзвінки.
 7. Голосові повідомлення. Про відправку інших типів файлів можна навіть не говорити.

Ну і, звичайно, безсумнівним плюсом WhatsApp є те, що він сумісний з багатьма сучасними ОС і встановити його досить просто.

смартфони

Найчастіше носієм цього додатка є саме телефон. І це цілком логічно — за допомогою його ми завжди відправляли СМС і здійснювали дзвінки. Тому в першу чергу важливо знати, як встановити WhatsAppна телефон.

iPhone

Спочатку найчастіше використовували дану програму саме на цих смартфонах, тому буде навіть трохи дивно, якщо ви володієте iPhone і не користуєтеся найпопулярнішим меседжер в світі.

Для установки WhatsApp на iPhone потрібно просто зайти в AppStore, скачати офіційний додаток, пройти реєстрацію і СМС-підтвердження. Ось, загалом-то, і вся інструкція. Розібратися з цим буде досить легко.

WhatsApp для iPhone

Для установки WhatsApp на iPhone потрібно просто зайти в AppStore і завантажити додаток

Android

Щоб встановити програму на телефон на системі Андроїд також досить легка. Робиться це за допомогою Google Play: заходимо в нього, потім знаходимо бажаний меседжер, викачуємо, проходимо реєстрацію, підтверджуємо номер. Усе! WhatsAppпрісутствует на нашому телефоні.

WhatsApp для Android

Заходимо в Google Play і викачуємо додаток

Інші мобільні ОС

Однією з «фішечек» Ватсапа є його мультиплатформеність, як вже було сказано вище. Тобто, доступний він не тільки для Андроїд і iOS — традиційних мобільних операційних систем, але такжедля ряду більш рідкісних. Серед таких: WindowsPhone, BlackBerry, Symbian, Nokia S40.

Встановити додаток можна таким же способом, як на iPhone або на Андроїд, тільки використовуючи магазини додатків цих смартфонів.

Тепер вам відомо, як встановити WhatsApp на Андроїд та інші ОС. Залишилося дізнатися про «проблемних» пристроях.

WhatsApp для iPad

iPad сьогодні практично настільки ж популярне пристрій, як персональний комп’ютер, тому його користувачам теж було б непогано мати Ватсап. Однак у випадку з цим девайсом розробники допустили помилку — офіційного клієнта для iPad немає. Але все ж існують рішення, як встановити WhatsApp на iPad.

 1. Для початку потрібно скачати два додатки для комп’ютера: офіційний iTunesStore і iFunBox.
 2. Завантажуємо WhatsAppв ПК, знаходимо його в папці, куди він був викачаний (права кнопка миші, «Показати в провіднику»).
 3. Підключаємо по USB-кабелю iPad до ПК.
 4. За допомогою iFunBox завантажуємо сервіс на пристрій. Для цього вибираємо в програмі «Встановити додаток» і у вікні, вибираємо файл з розширенням «.ipa».
 5. За допомогою iPhone авторізуемся в додатку. Для цього потрібно заново завантажити на телефон WhatsApp і заново пройти реєстрацію. Тобто, якщо до цього меседжер був встановлений, то доведеться видалити його разом з усіма даними.
 6. Після цього в iPad видаляємо папки Library і Documents за допомогою iFunBoxі переносимо в нього папки з такою ж назвою з iPhone.

Готово! Тепер додаток буде працювати і на iPad. Так, спосіб злегка трудомісткий і вимагає наявність iPhone, але єдино можливий, крім jailbreak, з яким складнощів виникне ще більше.

WhatsApp для комп’ютера

Листуватися в Ватсап з комп’ютера теж буває необхідно. Тим більше, деякі люди частіше «чатятся» саме там. Тому багатьом буде корисно знати про те, як встановити WhatsApp на комп’ютер.

Розробники Зробити досить зручний сервіс, за допомогою якого програмою можна буде користуватися з комп’ютера без її установки. Необхідно просто зайти на сайт web.whatsapp.com через браузер, а потім відсканувати з’явився код за допомогою телефону. Користуватися такою Web-версією можна тільки при включеному додатку на телефоні.

web.whatsapp.com

Заходимо на сайт web.whatsapp.com через браузер, а потім скануємо з’явився код за допомогою телефону

додаток

До недавнього часу користуватися легальної версією Ватсапа з комп’ютера було не можна, потрібні різні сторонні програми, емулятори. Однак сьогодні існує спеціальний клієнт, що дозволяє обходитися без браузера при використанні меседжер.

Для цього потрібно зайти на офіційний сайт і завантажити інсталяційний файл. Після знову за допомогою QR-коду заходимо під аккаунтом, що використовується на телефоні.

Використання емулятора

Нарешті, для самих хитрих існує і цей спосіб установки WhatsApp на комп’ютер.

Bluestacks

Bluestacks

 1. Викачуємо емулятор Андроїд, який називається Bluestacks.
 2. Заходимо в свій аккаунт Google (важливо його мати перед початком всіх операцій).
 3. Нас переводять в GooglePlay. Викачуємо через нього WhatsApp і проходимо реєстрацію.

Таким способом ви можете користуватися повноцінно додатком, не використовуючи телефону. Він також підійде в тому випадку, якщо ваша ОС на комп’ютері занадто стара для офіційного застосування. Тим більше не всім може бути зручно завжди підключати свій смартфон до інтернету.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector