Як встановити спеціальне ядро ​​в Essential PH-1

Після розблокування завантажувача в Essential PH-1, ви відкриєте пристрій для ряду нових, можливих поліпшень. Однією з популярних модифікацій є користувацьке ядро, яке може не тільки прискорити роботу телефону, але й забезпечити нові можливості, які інакше не було б можливим.

Ядро керує зв’язком між програмним і апаратним забезпеченням. Для спеціального ядра ви отримаєте безпрецедентний доступ до апаратного забезпечення. У ті часи він обмежувався можливістю розгону (або розгону) процесора і використанням нестандартних профілів продуктивності. Тим не менш, нові користувальницькі ядра тепер пропонують ще більше можливостей, включаючи можливість роботи з новим програмним забезпеченням, регулювання вібрацій і підвищення продуктивності GPU.

Крок 1. Відкрийте завантажувач

Як і практично у всіх модифікаціях, що застосовуються до Essential PH-1, спочатку потрібно розблокувати завантажувач. Тільки після розблокування завантажувача можна використовувати неофіційні файли прошивки, такі як спеціальні ядра. Оскільки цей процес може бути складним для нових користувачів, ми створили повний посібник, який можна знайти за посиланням нижче.

 • Додаткова інформація: Як розблокувати завантажувач у Essential PH-1

Крок 2: Встановіть спеціальне відновлення TWRP

Якщо ви хочете змінити свій телефон Essential, вам майже потрібно відновити TWRP. За допомогою цього користувацького відновлення можна переглядати інші зміни та зберігати стан пристрою у випадку, якщо ви зіпсуєте або пом’якшите телефон. Установка TWRP трохи відрізняється для Essential, оскільки вона підтримує безпроблемні оновлення, тому ми створили посібник, який допоможе вам. Перевірте це за допомогою посилання нижче.

 • Додаткова інформація: Як встановити TWRP Custom Recovery на Essential PH-1

Крок 3. Завантажте ядро ​​на пристрій

Після розблокування завантажувача та встановлення користувальницького відновлення TWRP, ви можете встановити своє перше ядро. Перше, що потрібно зробити, це завантажити ядро ​​в внутрішню пам’ять Essential PH-1.

У нашому прикладі ми будемо використовувати ElementalX. ElementalX створює flar2, AKA Aaron Segaert. Ми знаємо кілька інших робіт цього розробника, включаючи програму ButtonPump, і у нас не було ніяких проблем. Його ядро ​​високо оцінено за Essential і має багато функцій, що перевищують швидкість процесора.

Це ядро ​​було перевірено тільки для резервного ROM. Таким чином, люди, що використовують спеціальні ПЗУ, повинні діяти на власний розсуд. Скористайтеся посиланням нижче, щоб завантажити правильне ядро ​​на основі версії Android, яку ви зараз використовуєте.

 • Завантажити ElementalX для Essential PH-1

Крок 4: Встановіть ядро

Вимкніть пристрій за допомогою меню живлення. Коли пристрій вимкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності (під час зйомки екрана). Утримуйте ці кнопки, поки не з’явиться меню з «Пуск» зеленими літерами. Використовуючи регулятор гучності, перейдіть по меню, поки не побачите «Режим відновлення» червоними літерами. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити, що приведе вас до відновлення TWRP.

Введіть код блокування екрана або пароль, щоб розшифрувати жорсткий диск і перейти до головного меню TWRP. Потім виберіть «Встановити», а потім виберіть «Завантажити» зі списку папок. Виберіть ZIP-файл ElementalX, а потім пересуньте повзунок, щоб підтвердити свій вибір.

З’явиться нова сторінка з деякими параметрами, які можна налаштувати в новому ядрі. Після вибору «Далі» кілька разів, ви побачите свої перші налаштовувані параметри, частоту ядер LITTLE на вашому пристрої.

Qualcomm Snapdragon 835, SoC PH-1, розташований у двох кластерах: великих (або золотих) ядрах і малих (або срібних). Кожен кластер складається з чотирьох ядер і обидва кластера діють на різних частотах.

Срібні ядра використовуються для менш вимогливих завдань, таких як перегляд Інтернету та перевірка електронної пошти. Оскільки ці дії охоплюють більшість додатків, розгін цієї частоти може дійсно покращити загальну продуктивність пристрою. Тим не менш, він також може бути включений, щоб заощадити час автономної роботи.

Золоті ядра використовуються для більш вимогливих заходів, таких як ігри. Якщо ви хочете отримати кращу продуктивність під час відтворення, збільште цю частоту за рахунок автономної роботи. Однак, якщо ви не граєте, ви можете включити його, щоб заощадити акумулятор.

Після вибору частоти цих двох кластерів виберіть «Install elementalX». Після установки виберіть «Перезавантажити систему», щоб повернутися до екрана блокування.

Крок 5: Перевірте, чи він працює

Після повернення до екрана блокування можна тепер підтвердити, що установка працювала. Відкрийте Установки і виберіть «Система». Виберіть «Про телефон» і виберіть «Версія Android». Список інформації з’явиться у спливаючому вікні, включаючи «Версію ядра». «Версія ядра» повинна містити текст «ElementalX-PH-1» або будь-яке вибране ядро. Якщо ви бачите це, це означає, що ваш пристрій наразі використовує спеціальне ядро.

Крок 6: Завантажте диспетчер ядра EX (додатково)

Щоб отримати максимальну віддачу від ядра, потрібне належне додаток, що дозволяє налаштовувати параметри ядра. Завдяки ElementalX, flar2 створив додаток під назвою EX Kernel Manager, який можна знайти в Play Store і надає доступ до повного списку функцій, що містяться в ядрі ElementalX, на додаток до частотного керування.

Додаток коштує 4.49 USD, але коштує стільки, скільки забезпечує контроль. Крім того, у пана Segaert є ядра для багатьох різних телефонів, окрім Essential, тому ви купуєте цю програму для більш ніж одного пристрою.

 • Посилання для відтворення магазину: EX Kernel Manager ($ 4.49)

Додаткові функції, які можна керувати за допомогою EX Kernel Manager на телефоні Essential, див. У списку нижче.

 • Розширений контроль кольору
 • Відрегулюйте вібрації
 • Adrenoboost
 • Sweep2sleep
 • Параметри блокування Wakelock
 • Можливість затемнення підсвічування
 • Графіки введення / виводу: CFQ, FIOPS, крайні терміни, клон, дзен, noop, SIO
 • NTFS підтримує y / w
 • Підтримка WireGuard
 • Можливість вимкнути fsync

Для більшості функцій програма вимагає кореневого доступу. Детальний посібник щодо основного руткіту PH-1 перевірте на наступне посилання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector