Як встановити і включити Activex в Internet Explorer

Вступ

ActiveX являє собою спеціалізовані компоненти, які є окремими програмами і додатками, що дозволяють споживачеві створювати сайти будь-якого рівня складності. Елемент ActiveX.com здатний вбудовуватися тільки в один браузер — Internet Explorer. Якщо говорити конкретно, то компонент складається з безлічі специфічних додатків, запустити які можна тільки в одному, раніше зазначеному інтернет-браузері. Незважаючи на те, що більшість сучасних користувачів Всесвітньої мережі нарікають на повільну завантаження і не самий хороший функціонал Explorer, що вбудовуються елементи можуть надати чимало переваг в роботі, через що необхідно знати, як включити ActiveX.com.

Установка ActiveX в Internet Explorer

Елементи програми можуть запускатися в самому інтернет-браузері

Internet Explorer — єдиний браузер, який не вимагає додаткової інсталяції. Призначений для інтернет-серфінгу програмний продукт встановлюється на комп’ютер користувача разом з ОС Windows. Його перевага перед іншими типовими програмами полягає в використанні в момент операцій файлів, які «бере» операційна система. Спільна робота Internet Explorer і Windows виключає помилки, які можуть виникати в процесі роботи інших типових утиліт. Насправді, цей взаємозв’язок значно прискорює роботу веб-оглядача, при цьому мінімально навантажуючи систему.

Перш ніж включити настроюється компонент, слід знати, що виключити або виправити помилки в роботі засоби допомагають певні файли, ідентичні тим, що використовує Internet Explorer 11. Дотримання цього простого умови обумовлює пряму обробку кодів вбудованого компонента операційною системою.

Плюси і мінуси впроваджуваного продукту

Якщо встановити ActiveX.com, користувач програмного продукту отримає можливість:

  • створювати різні програмні додатки на кількох мовах;
  • не витрачати час на додаткове встановлення безлічі додаткових додатків, так як компоненти продукту здатні запускатися безпосередньо в самому браузері;
  • використовувати в роботі величезна кількість сучасних компонентів, які застосовують цей фрейм.

Головним недоліком надбудови вважається його основна перевага, так як використовувані в процесі обробки кодів програми черпають ресурси самої ОС. При цьому можуть з’являтися різні помилки, виправити які безпечним чином виходить далеко не завжди.

Перш ніж встановити на своєму комп’ютері ActiveX.com, споживач повинен знати, що цей компонент досить часто використовується хакерами і недобросовісними програмістами для створення вірусів з шкідливими кодами.

інсталяція програми

Встановити компонент в браузері Internet Explorer 11 можна всього за кілька хвилин. Для цього слід попередньо відкрити головне вікно веб-оглядача, знайти в переліку вкладок запит «Сайт». Користувача повідомлять про необхідність додатково встановити елементи програми. Щоб надбудувати програмний продукт, користувачеві вкажуть місце, на яке слід згодом натиснути. Далі доведеться провести кілька простих процедур.

Запит на установку додаткових елементів

У відкритому вікні браузера потрібно знайти головне меню, в якому є слово «Сервіс», клацнути по «Властивостям оглядача». Після цього відкриється відповідне вікно з властивостями. На вкладці «Безпека» необхідно натиснути клавішу «Інше», розташовану в самому низу списку.

Параметри безпеки браузера

У відкритому перед користувачем вікні параметрів безпеки буде виведений величезний список з безліччю різних дій. У переліку необхідно знайти «Елементи ActiveX» і включити їх.

Активація потрібних елементів

Після згоди на всі проведені системою маніпуляції, слід підтвердити все кнопкою «Ок» і перезапустити веб-оглядач. Виправити можливі помилки допоможе повне перезавантаження операційної системи.

висновок

Встановити додаток Activex в браузері досить просто, з цим впорається навіть недосвідчений користувач, який тільки починає розбиратися з принципом роботи ОС і вбудованих компонентів. Слід зазначити, що Explorer 11 вважається досить ефективним засобом для інтернет-серфінгу. Оптимізувати і налагодити його безперебійну роботу допоможе установка додаткових програм і додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector