Як встановити і налаштувати VLC, якщо у вас Huawei

Huawei

Компанія VideoLAN прибрала пристрою Huawei зі списку смартфонів, сумісних з її додатком VLC. Це обмеження стосується лише Google Play Маркету, а APK-файл VLC як і раніше можна встановити. Правда, щоб додаток працювало коректно, необхідно змінити системні настройки.

У VideoLAN пішли на такі заходи через те, що користувачі Huawei залишають погані відгуки. Вся справа в оболонці EMUI — вона з якоїсь причини перешкоджає фонової роботі VLC, тому програма не може відтворювати музику з вимкненим екраном. Багато власників смартфонів Huawei вважають, що це проблема плеєра, а не їх пристроїв.

Як встановити і налаштувати VLC на коректну роботу?

  • Зайдіть в налаштування безпеки смартфона і переконайтеся, що дозволена установка додатків з невідомих джерел.
  • Скачайте APK-файл VLC з сайту розробника і встановить додаток.
  • Зайдіть в «Налаштування»> «Батарея» натисніть на вертикальне крапки, потім на «Оптимізація батареї», виберіть у спадному меню «Всі програми», знайдіть VLC і переключіться на опцію «Не оптимізувати».

На деяких версіях EMUI список додатків знаходиться в іншому місці: «Налаштування»> «Програми»> «Налаштування» (значок шестерінки)> «Спеціальний доступ»> «Ігнорування оптимізації».

Також можливо, що у пристрої є список захищених додатків в розділі «Економія батареї» в додатку Phone Manager або Battery або в розділі «Управління батареєю» в «Налаштуваннях».

Якщо вимкнути оптимізацію батареї для додатка VLC, воно перестане розвантажуватися з пам’яті при вимкненому екрані, і його можна буде використовувати для прослуховування музики або аудіокниг у фоновому режимі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector