Як встановити і накласти текстури в Фотошоп

Досвідчені фотографи можуть створити відмінне фото, вибравши досить швидко правильний ракурс. Однак вони на цьому не обмежуються, а піддають навіть цікаве зображення додаткової коригування, в процесі якої фотографія стає неймовірно цікавою і унікальною.

Зробити фото оригінальним можна, якщо скористатися можливостями графічного редактора Adobe Photoshop, в якому є маса відмінних інструментів. Ознайомившись з інструкцією по роботі з Adobe Photoshop, легко розібратися і в тому, як накласти текстуру в цьому редакторі.

Як встановити текстури

Урізноманітнити ваше фото допоможуть текстури. Як з ними працювати — ми розповімо в цій статті

застосування текстури

Кожне слово містить в собі якийсь сенс, який вказує найчастіше на його призначення. Якщо перекласти з латинської мови слово «текстура», вийде слово «тканину». У графіку це поняття означає скупчення точок певних колірних відтінків, встановлюючи які в певному порядку вдається зробити нове зображення.

різновиди

Початківці графічні дизайнери можуть для початку зробити для себе асоціацію текстури з фоном. Найчастіше такі файли мають розширення PNG, JPEG або PAT.

Текстура в фотошоп

Текстурою може бути будь-яка картинка, яка додасть унікальний ефект вашому зображенню

Крім відмінності супроводжуваного формату, текстури можуть відрізнятися і за типами. Дизайнерам, які володіють навичками додавання їх на фотографії, вдається супроводити зображення додатковими ефектами. Зокрема, за допомогою текстури в Фотошопі вдається передавати «гаряче дихання» барханів в пустелі, «холодні поцілунки» зимового вітру, накладення ефектів зім’ятого паперу та інше.

Текстури допомагають надати обличчю людини специфічну «узорчатость». Звичайнісінька фотографія стане невпізнанною, якщо над нею «почаклує» справжній майстер, який виконує найвищому рівні Adobe Photoshop, тим більше що в самому цьому графічному редакторі передбачені унікальні можливості, що дозволяють зрозуміти, як створити текстуру.

накладання текстури

Отже, бажаючи кардинально розібратися в тому, як зробити текстуру в Фотошопі, слід уважно ознайомитися з рекомендаціями досвідчених користувачів редактора.

Дощ над полем

Відкрийте вихідне фото в ФШ

Спочатку слід запустити сам Adobe Photoshop, після чого завантажити фотографію, яка підлягає коригуванню. Також важливо завантажити текстуру, обрану з наявного набору в Фотошопі, після чого її виділити, одночасно затиснувши дві клавіші: «Alt» і «A». Якщо всі дії були виконані правильно, зображення-текстура буде виділена по контуру пунктирною лінією. Далі слід скопіювати її, а потім додати в підготовлену фотографію.

Фотошоп, при виконанні таких дій, самостійно створить другий шар для текстури. Якщо розміри її істотно відрізняються від параметрів фото, спочатку слід врегулювати таку невідповідність. Для цього активізується параметр «Вільне трансформування», що дозволяє змінювати вихідні розміри будь-яких зображень.

Щоб активувати всі можливості Adobe Photoshop, користувач обов’язково повинен клікнути по інструменту «Переміщення», в іншому випадку частина корисних інструментів буде недоступна.

У верхньому горизонтальному меню легко виявити опцію, орієнтовану на змішування шарів. Спочатку в програмі встановлено звичайні параметри. Дизайнер може вибрати будь-який інший параметр із запропонованих варіантів в списку, щоб згодом можна було накласти ефекти на фото.

Також особисто сам користувач може визначитися, який за рівнем насиченості повинна бути текстура, якого колірному відтінку віддати перевагу. Можна встановити параметр «Інверсія», завдяки якому наявні колірні відтінки будуть замінені на протилежні. Не слід нехтувати в роботі з інструментом «Непрозорість», який може помітно підвищити естетику відкоригованого зображення.

Творчі експерименти в Фотошопі не тільки дозволяють створювати оригінальне зображення, а й сприяють удосконаленню рівня майстерності самого дизайнера.

Фото з текстурою

Підсумком маніпуляцій стане красивий художній ефект

Додавання текстури

Графічний редактор Adobe Photoshop, який дизайнери або фотографи інсталюють на свій комп’ютер, вже має певні стандартні набори інструментів, за допомогою яких можна редагувати будь-які зображення. Однак кожна творча людина мріє створити не просто гарне фото, а таке, яке здатне викликати захоплення у багатьох людей. Для досягнення таких творчих планів, бажано скористатися неординарними інструментами, включно з таким, за допомогою яких вдасться накласти унікальні текстури. Безумовно, перед цим зовсім не завадить вивчити, як додати текстуру в Фотошоп.

процес додавання

Нові варіанти текстур можуть бути створені самим користувачем, успішно володіє Adobe Photoshop, також нові зразки можна знайти на тематичних форумах і сайтах. Якщо що-небудь сподобається, дизайнер може закачати файл (бажано з розширенням PAT) і помістити його в створену папку.

Далі слід відкрити Фотошоп. На верхній горизонтальній панелі меню розташовується кнопка «Редагувати», при наведенні на яку відкривається список, в якому важливо клікнути по пункту «Управління наборами».

У вікні, білої рядком пропонується кілька варіантів наборів, серед яких слід встановити параметр «Візерунки». Залишається тільки клікнути на кнопку «Завантажити», вказати шлях до папки, в якій збережено раніше закачані текстури. Після цього, всі нові варіанти текстур будуть відображатися в самому Фотошопі і, відповідно, будуть доступні для роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector