Як встановити Asphalt 9: Legends на iPhone, iPad або Apple TV

Asphalt 9

27 лютого відбувся «м’який запуск» гри Asphalt 9: Legends. Вона доступна тільки в філіппінському App Store, але ми змогли встановити і запустити її в обхід територіальних обмежень. Розповідаємо, як це зробити.

Змініть країну в налаштуваннях Apple ID:

Перейдіть в «Налаштування» — «Apple ID» — «Подивитися Apple ID» — «Країна / Регіон» — «Змінити країну або регіон» і виберіть Філіппіни. Вкажіть будь-яку вулицю, будь-яке місто, провінцію і індекс на Філіппінах (наприклад, Maibu, Butuan, Agusan del Norte, 8600). Бажано перезавантажити пристрій, щоб App Store прийняв зміни адреси.

Скачайте гру з App Store:

Відкрийте App Store і вбийте в пошук Asphalt 9. Якщо гра не знайдеться, скопіюйте цю адресу, відкрийте Safari, вставте його в адресний рядок і перейдіть в App Store — відкриється сторінка Asphalt 9: Legends. Натисніть на кнопку Get або «Завантажити» і почекайте, поки скочується 1,4 ГБ.

Asphalt 9

Запустіть VPN:

Встановіть який-небудь VPN-сервіс через App Store (наприклад, ExpressVPN або VyprVPN — в них є філіппінські сервери). Відкрийте програму, виберіть Філіппіни і активуйте VPN.

Тепер можна запускати Asphalt 9. Без VPN гра не запуститься, ви побачите повідомлення про те, що вона недоступна в вашому регіоні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector