Як встановити або видалити ДІСКОРДІЯ

Все більшу популярність серед геймерів набирає програма для групового голосового спілкування — Discord. Зараз це єдиний продукт із захистом від DDoS-атак, він чудово оптимізований, через що споживає дуже невелику кількість ресурсів машини. Нерідко новачки впадають в ступор, коли їм дають запрошення до каналу ДІСКОРДІЯ, тому в цій статті ми розберемося, як встановити або видалити ДІСКОРДІЯ.

Установка або видалення Discord

Встановити або видалити з ПК ДІСКОРДІЯ нескладно.

Завантажуємо і встановлюємо програму

Сам процес нехитрий, але у деяких користувачів з’являються проблеми. Основний пункт, через який всі плутаються — браузерна версія. Так, така є, і програму качати необов’язково, але все-таки бажано, якщо ви хочете насолоджуватися стабільним з’єднанням і купою вільних ресурсів, ніж Skype, наприклад, похвалитися не може. Додаток підтримує 18 мов, в тому числі і російська, тому за проблеми з інтерфейсом турбуватися не варто.

Власне, приступаємо, заходимо на офіційний сайт Discord, ніяких проблем з пошуком у вас не повинно виникнути. Тиснемо на заповітну кнопку «Завантажити для Windows».

Завантаження програми для Windows

Розпочнеться завантаження файлу, який нам потрібно буде запустити. В процесі установки ніяких особливих дій робити не потрібно, просто вказуємо, куди буде встановлюватися Discord або залишаємо стандартний шлях, слідуємо підказкам майстра. ДІСКОРДІЯ встановлений, з’являється наступне віконце, де нам потрібно ввести адресу діючої електронної пошти, свій нік і пароль:

Створення облікового запису в системі

Нам на пошту прийде лист, за допомогою якого нам необхідно підтвердити аккаунт. Після того, як ми потрапили в інтерфейс програми, заходимо в налаштування і перемикається на вкладку «Голос». Вибираємо пристрій введення, його чутливість. За бажанням включення голосу можна поставити на будь-яку зручну для вас кнопку. Тепер, щоб потрапити на канал, ви повинні отримати посилання, яка буде вашим запрошенням. Якщо ж ви самі збираєте групу з друзів або знайомих, то створюйте власний канал за допомогою відповідної області інтерфейсу, розібратися в цьому не важко. На цьому установка і первинна настройка Discord закінчена, можна приступити до видалення.

видалення програми

Як видалити Discord з комп’ютера? В цьому відношенні ДІСКОРДІЯ поводиться як звичайна програма, видаляти ми її будемо через панель управління. Особливо допитливі можуть використовувати спеціалізований софт. Заходимо в панель управління, знаходиться вона у нас в меню пуск. Далі в розділі «Програми» вибираємо пункт «Видалення програми». Для нас сформується список всіх встановлених додатків, нам необхідно знайти ДІСКОРДІЯ, виділити його і натиснути кнопку «Видалити» у верхній частині інтерфейсу. На цьому всі маніпуляції закінчуються. Спеціалізований софт для бактеріальної зачистки ми розглядати не будемо, для звичайного користувача це скоріше танці з бубном, ніж реально корисна річ.

висновок

Отже, ми розібралися, як встановити Discord на Windows XP і вище. Процес зовсім не складний, стаття вийшла для зовсім недосвідчених користувачів, але таких багато, як може здатися на перший погляд. Варто відзначити, найкраще ДІСКОРДІЯ відчуває себе в Windows 7, ніяких помилок, вилетів або збоїв за весь період тесту не спостерігалося. Продукт вийшов напрочуд стабільним, легким і швидким. Чого ще можна побажати?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector