Як включити відображення FPS в Steam

З кожним роком вимоги ігрової індустрії до заліза комп’ютера стають все сильніше, і на старих ПК працездатність не особливо хороша. В основному така різниця впливає на FPS (Frame Per Second — змінювані кадри в секунду) і відеогра починає пригальмовувати, що дуже завадить отримувати задоволення від неї.

включити ФПС

Як в Steam налаштувати відображення fps.

Але частоту кадрів можна показати, і для цього існує багато різних програм типу Fraps. Сама програма використовується для захоплення і запису відео з монітора, і часто її використовують для моніторингу кадрів в іграх, так як вона має зручний лічильник в кутку екрану. Але якщо ви використовуєте платформу Steam — у вас є можливість включити показник FPS без втручання інших програм.

Включення ФПС в стім

Для моніторингу кадрової частоти на платформі Стим, включаємо його в установках:

 1. Запускаємо Стим від імені адміністратора, і входимо під своїм акаунтом.
 2. Заходимо в налагодження (в верхньому лівому кутку тиснемо вкладку Steam і переходимо в меню «Налаштування»). «Налаштування»
 3. У відображений списку шукаємо і тиснемо пункт «В грі». 
 4. У вікні, знаходимо «Відображення частоти кадрів» і міняємо його властивість як вам душа велить (Вибираємо кут, в якому розміститься наш лічильник FPS). «Відображення частоти кадрів»
 5. Запускаємо відеогру з показником кадрової частоти.

Показ ФПС в іграх від Valve

Ми знаємо, як включити відображення ФПС в будь-якій грі з платформи Steam. У багатьох продуктах розробники передбачили необхідність вбудованого ФПС-метра. І рідні творіння Стим (продукти від компанії Valve — яка є власником майданчика) його мають. Valve розробив свій власний движок, на якому і випускає продукти, такі як: Counter Strike, Half Life, Portal, Dota 2 і безліч інших.

У програмах на движку Source ФПС-метр можна викликати за допомогою консолі, для початку включимо спричинюється консоль в потрібному нам продукті:

 1. Запускаємо Стим і входимо зі свого аккаунта.
 2. У «Бібліотеці» вибираємо потрібний нам пункт зі списку, тиснемо правою кнопкою миші і переходимо в підменю «Властивості». «Властивості»
 3. У вкладці «Загальні» знаходимо і тиснемо кнопку «Встановити параметри запуску …». «Встановити параметри запуску ...»
 4. Тепер в полі вводимо команду «-console». запуск команди
 5. Вона буде запускатися з можливістю редагування консоллю.
 6. Входимо в гру, і дивимося в настройках управління — якою кнопкою вона відкривається, відкриваємо консоль і прописуємо команду «net_graph 0» (параметр 0 в команді відключає метр, а так він має діапазон від 1 до 4, тобто має чотири різних ФПС-метра ).

Ми розібралися, як включити показник кадрової частоти в іграх Стим. Залишилося тільки запустити улюблена розвага і насолоджуватися процесом, не забуваючи ділитися новими методами моніторингу FPS і командами їх включення в різних відеоіграх.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector