Як включити в Google Chrome абсолютно новий дизайн

Через кілька місяців в Google Chrome з’явиться новий дизайн інтерфейсу. Активувати його можна вже зараз — через приховані настройки браузера.

В даний час новий дизайн доступний тільки в тестовій Canary-збірці Chrome з номером 68. Стабільна збірка Chrome носить номер 66, а до версії 68 вона оновиться лише в липні 2018 року. До цього часу її користувачам доведеться сидіти на старому дизайні в очікуванні нового.

Chrome

Щоб включити нове оформлення, потрібно встановити Canary-збірку Chrome і перейти до прихованих налаштувань, вставивши в адресний рядок chrome: // flags / # top-chrome-md. Потім потрібно вибрати інтерфейс Refresh і перезапустити браузер. Там же при бажанні можна буде повернути колишнє оформлення (Normal) або переключитися на планшетний режим (Hybrid або Touchable). Майте на увазі, що це нововведення є тільки в Crome Canary на Windows. На Mac його поки немає.

Зміни в основному відносяться до верхньої частини браузера: перероблені перемикачі вкладок, адресний рядок і кнопка для відкриття нової вкладки, а перемикач акаунтів перемістився до кнопок розширень. Порівняйте старий і новий дизайн:

Нове оформлення Google Chrome було створено дизайнерами Google в рамках розробки мови візуалізації Material Design 2, про який компанія розповість докладно в травні на конференції для розробників I / O.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector