Як включити JavaScript в браузері або вимкнути його

Кожен сучасний користувач досить багато часу проводить в інтернеті. Відповідно, більшу частину часу доводиться працювати саме з браузером. Щоб можливості роботи в програмі були ширше, а весь проглядається контент виглядав краще, розробниками впроваджуються деякі додаткові елементи. У цій статті докладно розглянемо, як включити JavaScript в браузері або вимкнути його, а також, що це таке і як воно може вплинути на роботу в інтернеті. Давайте розбиратися. Поїхали!

Логотип JavaScript

JavaScript — це мова програмування, що працює в браузері, який дозволяє сайтам краще виглядати і бути більш функціональними. Про те, як його активувати в конкретному браузері, далі в статті.

Google Chrome

Запустивши Хром, клікніть по іконці праворуч вгорі у вигляді трьох горизонтальних смужок для виклику меню. Потім виберіть пункт «Налаштування». У вікні клацніть натисніть «Показати додаткові налаштування». Далі, в розділі з особистими даними перейдіть до налаштувань контенту. Потім дозвольте використання JavaScript на всіх сайтах.

Включити JavaScript в Chrome

Internet Explorer

Відкрийте на своєму комп’ютері «Властивості оглядача» або зайдіть туди через меню «Сервис» в Internet Explorer. На вкладці «Безпека» клікніть по кнопці «Інший». У вкладці «Параметри безпеки» дозвольте активні сценарії та виконання сценаріїв додатків Java.

Налаштування в Explorer

Opera

Зайдіть в меню швидких налаштувань Опери. Перед вами відкриється список, в якому знадобиться відзначити пташкою рядок «Включити JavaScript».

Mozilla Firefox

Перебуваючи в програмі, перейдіть до вікна інструментів. У списку, клацніть по пункту «Налаштування». На вкладці «Вміст» поставте галочку навпроти рядка «Використовувати JavaScript». Зверніть увагу, що в більш нових версіях Mozilla цю функцію включати не потрібно, так як вона активована за замовчуванням. Для відключення пропишіть в адресному рядку (без лапок) «about: config». В поле для пошуку напишіть «javascript.enabled». Відзначивши рядки зі станом «за замовчуванням», клацніть по кнопці «Переключити».

Налаштування в Mozilla

яндекс.браузер

Так як він розроблений на базі Хрома, тут все виконується схожим чином. Натиснувши на іконці у вигляді трьох горизонтальних ліній, перейдіть до налаштувань. Потім клацніть по «Показати додаткові налаштування». У розділі «Охорона особистих даних» перейдіть до налаштувань вмісту. Виберіть або зніміть використання JavaScript в залежності від того, що ви хочете зробити: включити або виключити його.

Відключення виконується точно так же, як і включення для кожного конкретного браузера. З тією лише різницею, що вам знадобиться прибрати галочку (точку) з відповідного пункту.

Серфінг в інтернет

Тепер ви точно будете знати, як активувати або деактивувати JavaScript в будь-якому браузері. Це дозволить вам налаштувати вигляд сторінок, зробивши їх більш функціональними або більш безпечними, в залежності від ваших уподобань. Пишіть в коментарях була стаття корисною для вас і питайте, якщо залишилися якісь питання по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector