Як включити і налаштувати режим модему на iPhone

Використання Айфона як модем

Компанія Apple наділила свої продукти здатністю розподілять Інтернет. Це особливо актуально з появою 3 і 4G зв’язку. Айфон як точка доступу дає можливість підключитися до мережі іншим iOS-пристроїв.

Функція переходу в режим модему на iPhone

Щоб включити режим модему на iPhone, треба виконати наступні кроки:

  • Зайти в «Налаштування» і перейти у вкладку «Стільниковий зв’язок», в ряді випадків вже в цьому вікні буде відображатися меню «Режим модема».
  • Тут вибрати «Стільникова мережа передачі даних».

«Стільникова мережа передачі даних»

Натискаємо «Стільникова мережа передачі даних»

  • Переходимо в самий низ екрану, саме тут знаходиться цікавить нас опція.
  • У цьому вікні може бути запропоновано ввести ім’я користувача, пароль і APN. Як правило, для всіх мобільних операторів в поле APN треба ввести слово internet. Якщо це не так, то краще запитати у служби підтримки.
  • Тепер треба повернутися знову в «Налаштування». Тут повинна з’явитися активне посилання на вкладку роздачі Інтернету.
  • Тепер, щоб включити режим модему на айФоні, треба знову перейти в «Стільникові зв’язку» і переключити на «Вкл.» Цю функцію.

Функція переходу в режим модему на iPhone

Функція переходу в режим модему на iPhone

Тепер можна використовувати iOS гаджет для відкриття мережі інших приладів.

Способи підключення на айФоні

Після всіх процедур в меню з’явиться пропозиція про спосіб передачі даних: Wi-Fi, Bluetooth або USB. Щоб визначитися, який використовувати, треба знати їх особливості.

Якщо використовувати передачу через Wi-Fi, то опція буде сама вимикатися, якщо на лінії не буде жодного підключеного приладу.

При Bluetooth-підключенні необхідно активувати виявлення сигналу на iPhone і створити пару.

Для цього потрібно перейти в «Налаштування», «Bluetooth», «Створити пару».

Використовувати iPhone як точку доступу можна і через USB кабель. В цьому випадку треба підключити девайс до ноутбука або комп’ютера за допомогою USB-шнура.

складнощі використання

Іноді трапляється так, що функція точки доступу пропадає сама собою. У цьому випадку її треба заново включити і налаштувати, тобто виконати всі вищеописані кроки. Відбувається це найчастіше після оновлення програмного забезпечення (прошивки). З тієї причини, що компанія Apple хоче зняти з себе відповідальність за роботу цього додатка, а в майбутньому, можливо, зовсім відмовитися від нього.

IPhone оснащений корисною опцією, яка дозволяє роздавати Інтернет інших пристроїв. Щоб її використовувати, досить один раз налаштувати режим модему на телефоні, і можна використовувати свій гаджет в якості пристрою, що розподіляє Інтернет будь-яким способом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector