Як включити і налаштувати функцію «Не турбувати водія» в iOS 11

http-% 2F% 2Fhypebeast.com% 2Fimage% 2F2017% 2F06% 2Fapple-ios-11-public-beta-1.jpg
В iOS 11 Apple більш відповідально підійшла до забезпечення безпеки за кермом, ввівши нову функцію — «Не турбувати водія», яка дозволяє не відволікатися при водінні на повідомлення і дзвінки (крім спеціально обраних вами контактів).

Для включення цієї функції потрібно відкрити Налаштування, перейти в розділ Не турбувати> Активація і вибрати потрібний тип:

IMG_0833.PNG

За замовчуванням ви включаєте цю функцію вручну — для цього потрібно зайти в Пункт управління> Налаштувати елементи управління і включити відповідний значок, який буде доступний в нижньому спливаючому меню:

IMG_0836.PNG

Але при бажанні можна включити функцію «Не турбувати водія» і автоматично. Тут два варіанти: якщо у вас в машині є Bluetooth, то можна вибрати включення функції при підключенні до Bluetooth в машині, ну і відповідно функція буде відключена, як тільки iPhone втратить сигнал BT. Другий варіант так і називається — автоматична активація: iPhone буде намагатися сам визначати по точкам Wi-Fi навколо і по акселерометру, перебуваєте ви в автомобілі чи ні. Однак зі зрозумілих причин така активація буде менш точною, ніж при підключенні до BT. Тому якщо функція була включена випадково (або ж ви пасажир, а не водій), то досить просто розблокувати iPhone — він зрозуміє, що ви не хочете включати функцію «Не турбувати» і відключить її до кінця поїздки.

Також можна налаштувати і список осіб, дзвінки від яких будуть прийматися, навіть якщо ви за кермом. Зробити це можна в меню трохи нижче пункту «активації», і ще трохи нижче можна буде написати автовідповідь всім, хто не потрапив до кола «обраних»:

IMG_0841.PNG

Однак варто враховувати, що повідомлення від екстрених служб, будильники і таймери будуть спрацьовувати в будь-якому випадку, навіть якщо функція «Не турбувати для водія» включена.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector