Як включити голосовий чат в КС ГО

Counter Strike — Мегапопулярні гра, в яку грають поодинці або цілими кланами, на любительському і професійних рівні, на «інтерес» або на призи в сотні тисяч доларів США. У таких запеклих змаганнях важливе місце відводиться взаємодії гравців один з одним. Так як від злагодженості та організованості вашої команди залежить результат в кожній конкретній грі. Інструментом такої злагодженості є голосове спілкування між членами однієї команди. При цьому бувають ситуації, коли окремі гравці не знають, як включити таку функцію. Нижче ми розберемо, яким чином можна включити голосовий чат для спілкування між гравцями в грі КС ГО, і що нам для цього знадобиться.

Підготовка системи до підключення мікрофона

Для того, щоб комфортно спілкуватися в Counter Strike голосом, необхідно мати якісний мікрофон. Дешевий мікрофон дає такий же «дешевий» звук, внаслідок чого ваші окремі слова можуть бути не почуті вашим співрозмовником або почуті не чітко. Це може призвести не розуміння в командних діях, падіння ефективності роботи вашої команди, а отже — до її поразки.

При підключенні мікрофона переконайтеся, що Windows працює з ним коректно. Для цього:

 1. Перейдіть в Панель керування, виберіть там «Великі значки», а потім клацніть на «Звук».
 2. Виберіть вкладку «Запис», тут клікніть на ваш мікрофон, після чого натисніть на кнопку «Властивості» нижче.
 3. Якщо у вас тихий мікрофон, то в вікні налаштувань рівня звуку потягніть повзунок посилення вправо до прийнятної градації.

  Налаштування мікрофона

  Правильно налаштуйте ваш мікрофон

 4. Відкрийте вкладку «Покращення» і поставте галочку на опціях «Придушення шуму» і «Придушення луна»

Не забудьте зв’язати активацію мікрофона з будь-якої певної клавішею, що спростить передачу голосової інформації союзнику. Для цього:

 1. Перейдіть в налаштування гри, виберіть підрозділ налаштувань «Клавіатура і мишка».
 2. В опції «Використовувати мікрофон» прив’яжіть до мікрофона ту чи іншу клавішу.

  Прив'язка мікрофон клавіша КС ГО

  Прив’яжіть до мікрофона ту чи іншу клавішу

 3. Потім перейдіть в розділ налаштувань «Звук» і встановіть опцію «Активація мікрофона» в статус «Клавішею».

Читайте також: Як знизити Пінг в КС: ГО.

Активація командної консолі в Counter Strike

Налаштування роботи з голосовим чатом змінюються за допомогою команд консолі. Якщо функція у вас не працює, її необхідно активувати наступними способами:

 1. Задіюйте опцію «Включити консоль розробника» в настройках гри в розділі «Параметри гри».
 2. Перейдіть в бібліотеку ігор Steam, клацніть ПКМ на КС: ГО, і виберіть «Властивості». У вікні натисніть на «Встановити параметри запуску», пропишіть в відповідному вікні команду -console і натисніть на «Ок».

  Консоль КС ГО

  Використовуйте команду -сonsole для включення функції консолі

Включення голосового чату в грі КС: ГО

Після активації консолі і створення сервера CS: GO ви можете скористатися її функціоналом за допомогою відповідних команд.

 1. Включення-відключення голосового чату: voice_enable 1 — включення, voice_enable 0 — відключення.

  voice_enable

  Використовуйте команду voice_enable для включення і відключення голосового чату

 2. Зміна гучності проводиться введенням команди voice_scale і числа в діапазоні від 0 до 1. В даному випадку 0 — це мінімум, 1 — максимум. Наприклад, команда voice_scale 0.5 встановлює показник гучності в 50%.
 3. Відключення голоси ворожої команди проводиться активацією команди cl_mute_enemy_team 1. Включення голосів: cl_mute_enemy_team 0.
 4. Голосове закільцьовування в КС: ГО. Використання даної команди дозволить почути звучання вашого мікрофона через ваші колонки, тобто ви будете безпосередньо чути, як звучить ваш пристрій. Включення: voice_loopback 1. Відключення: voice_loopback 0.
 5. Зниження сторонніх звуків при спілкуванні гравців. Дана команда дозволяє знизити рівень всіх інших звуків при спілкуванні гравців. voice_overdrive 10 — знизить всі інші звуки на 50%. voice_overdrive 150 — гарантує повну заглушку інших звуків.

Це корисно знати: Як включити Волхак через консоль.

висновок

У нашому матеріалі ми розглянули, яким чином можна включити голосовий чат в грі КС: ГО, і які команди нададуть нам в цьому посильну допомогу. Використовуйте якісний мікрофон, проведіть коректну його настройку, і активуйте його використання в самій Counter Strike. Задіюйте перераховані нами консольні команди. Це дозволить як активувати як сам чат, так і налаштувати його роботу відповідно до ваших уподобань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector