Як включити чутливий до регістру режим для папок в Windows 10 Redstone 5

1385777070mysql_case_insensitive1.png

За замовчуванням, файлова система NTFS в Windows не чутлива до регістру букв в назві файлів і папок — іншими словами, файли iGuides.txt і IGUIDES.txt вона вважає однаковими, і якщо в папці є перший файл, створити другий вона вам не дасть.

Однак в Linux це не так — там зазначені вище файли будуть вважатися різними і можуть співіснувати разом в одній папці, що може викликати проблеми, якщо ви використовуєте підсистему Windows для Linux, або просто часто переносите дані між цими двома ОС.

Тому починаючи з build 17110, що належить до гілки Redstone 5, Microsoft додала новий прапор для файлів і папок, який якраз відповідає за те, чи буде система враховувати регістр, чи ні.

Для того, щоб включити для потрібної папки чутливий до регістру режим, потрібно запустити PowerShell від імені адміністратора (швидше за все це зробити через натискання на Пуск правою кнопкою миші) і ввести команду fsutil.exe file setCaseSensitiveInfo «Шлях до папки» enable:

Снімок.PNG

Все, після цього можна створювати в ній файли, назви яких відрізняються тільки регістрами букв — система не буде «лаятися»:

1.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector