Як визначити здоров’я акумулятора і включити або відключити уповільнення iPhone

Деякі моделі смартфонів Apple починають працювати повільніше в міру зменшення доступної ємності акумулятора. Це не баг, а так і задумано — зниження тактової частоти процесора дозволяє уникнути надмірного навантаження на батарею і аварійне вимкнення пристрою. Не всі користувачі були задоволені цим нововведенням, але в iOS 11.3 можна відключати уповільнення.

iOS 11.3

Динамічне управління продуктивністю реалізовано на пристроях iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Ця функція працює за рахунок спостереження за температурою пристрою, станом заряду акумулятора і повним опором акумулятора. В iOS 11.3 вона була оптимізована: система періодично оцінює необхідний рівень управління продуктивністю і намагається не допустити несподіване виключення. Якщо стан акумулятора дозволяє забезпечувати прогнозовану пікову потужність, дії з управління продуктивністю будуть мінімальними.

На iPhone 6 і пізніших моделях після поновлення до iOS 11.3 з’явилися нові функції: перегляд стану акумулятора та відображення рекомендацій по його заміні. Ці функції будуть доступні в меню «Налаштування»> «Акумулятор»> «Стан акумулятора (бета-версія)». Там же можна перевірити, чи увімкнено функцію управління продуктивністю, динамічно змінює максимальну продуктивність, і при необхідності відключити її. Ця функція активується тільки після першого несподіваного виключення пристрою з акумулятором, який втратив частину номінальної ємності.

На екрані «Стан акумулятора» відображаються відомості про максимальної місткості акумулятора і пікової продуктивності. У момент першого включення максимальна ємність складає 100%, а потім, у міру хімічного старіння акумулятора, знижується, через що час роботи до наступного заряджання стає менше. Стандартний акумулятор розрахований на збереження до 80% вихідної ємності протягом 500 повних циклів зарядки.

Через погіршення стану акумулятора пікова продуктивність може знизитися. На екрані «Стан акумулятора» є розділ «Пікова продуктивність», де відображається повідомлення про роботу процесора в залежності від стану батареї і може з’явитися рекомендація звернутися в сервісний центр за обслуговуванням акумулятора.

У розділі «Стан акумулятора» можна відключити динамічне управління продуктивністю смартфона, однак в тому випадку, якщо він аварійно відключиться, захист буде автоматично включена.

У всіх моделях iPhone також реалізована базова система управління продуктивністю, яка відповідає за правильну роботу акумулятора і пристрої в цілому, а також за захист внутрішніх компонентів. Вона стежить за працездатністю пристрою при високій або низькій температурі навколишнього середовища. Відключити базовий захист не можна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector