Як виправити помилку AppHangB1

Далеко не кожен може дозволити собі покупку ліцензійної версії ОС. Раніше це не було проблемою, і Windows працював справно і без вкладень. Однак більш пізні версії стали куди більш вимогливими. Встановлюючи операційну систему компанії Microsoft, користувач стикається з проханням встановлювати тільки ліцензійне програмне забезпечення. І це не просто так. Піратські версії ОС Windows (особливо Windows 7) виводять на екрані повідомлення «Помилка AppHangB1». Розберемося, чому ця проблема виникає і як її виправити.

Як виправити помилку AppHangB1

Методика виправлення помилки AppHangB1.

Чому з’являється помилка

Проблема може виникнути після запуску будь-якої гри або програми. Це характерно саме для піратських версій тому, що не завжди такі збірки якісні і, як правило, містять купу збоїв і багів. Проблема AppHangB1 — одна з них, яка часто ще й супроводжується так званим «екраном смерті». З чим же вона пов’язана? AppHangB1 — помилка в системі, викликана пошкодженими драйверами відеокарти. Спостерігається вона в піратських збірках з огляду на те, що тільки ліцензійні версії «Windows» оснащені хорошою захисною системою файлів і попереджають їх пошкодження. Несправні файли дають про себе знати при запуску вагомих ігор і додатків, так як вони вимагають повного задіяння відеокарти, яка не може нормально функціонувати через некоректну роботу драйверів. Розглянемо шляхи вирішення проблеми.

Повідомлення про помилку

Як виправити помилку

Як ми вже з’ясували, проблема криється в драйверах. З них і потрібно починати відновлювати нормальну роботу ПК. Однак простого оновлення та переустановлення буде недостатньо. Алгоритм дій такий:

 1. Видаляємо старі і неробочі драйвера. Зробити це можна за допомогою певного софта або ж вручну. З корисних і ефективних додатків порадимо Display Driver Uninstaller. Якщо ж ви хочете впоратися своїми силами, то видалити їх можна за допомогою Диспетчера пристроїв.
  • Йдемо в «Панель управління», вибираємо вкладку «Система». система
  • Там знаходимо відеоадаптер і натискаємо на нього два рази.відеоадаптер
  • Відкриваємо «Властивості».
  • У вкладці «Драйвер» натискаємо «Видалити». видалити драйвер
 2. Чистимо реєстр. Для цього можна використовувати вже всім любиться програму CCleaner. Додатково варто зробити дефрагментацію дисків.
 3. Встановлюємо нові драйвера. Головним фактором в цьому пункті є правильний вибір необхідного програмного забезпечення. Потрібно чітко знати, яка у вас відеокарта і які драйвера для неї «рідні». Для цього можна використовувати офіційний сайт і додатки виробника відеокарти (наприклад, NVIDIA) або вдатися до допомоги дуже корисною і перевіреної утиліти DriverPack Solution. DriverPack Solution

ПОРАДА. завантажувати найкраще з офіційного сайту. Програма об’ємна, і установка зажадає чимало часу, зате DriverPack Solution знадобиться ще не раз.

 1. Перевіряємо систему. Цей захід більше призначена для перестраховки, але зайвою не буде. Скануємо комп’ютер за допомогою sfc / scannow і очищаємо ОС від пошкоджених файлів.
 2. Перезавантажуємо комп’ютер.

Якщо ж помилка AppHangB1 все одно з’являється, спробуйте зробити відкат Windows 7 до попереднього стану. Але не варто забувати про своєчасне створення контрольних точок відновлення — без них можна тільки погіршити ситуацію. Ще одним способом вирішити проблему може бути вхід в систему в безпечному режимі. Наявність неполадки і там говорить про можливі апаратних пошкодженнях відеокарти. Можна ще спробувати запустити гру або програму за допомогою режиму сумісності. Для цього:

 • Натискаємо правою кнопкою миші на ярлик з грою.
 • Відкриваємо вкладку «Властивості» — «Працює».
 • Запускаємо програму в режимі сумісності з іншою операційною системою (краще вибрати ранні версії).
 • Підтверджуємо дію і пробуємо запустити.

Запуск в режимі сумісності

ПОРАДА. режим сумісності допомагає в рідкісних випадках. Краще вдатися до перерахованих вище методів.

Ну і самим останнім кроком, якщо вже зовсім нічого не допомогло, буде повна перевстановлення ОС, і бажано «легальної» версії. Сподіваємося, вам вдалося вирішити проблему. Якщо ж ні — потрібно описувати її в коментарях, а ми постараємося допомогти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector